Klawiatura marzeń

Klawiatura

Co o tym myślicie? :slight_smile:

Jak dla mnie nic wspaniałego. Za chuda w biodrach :smiley:

A poważnie mówiąc, to często dochodzę do wniosku, że niektórym producentom sprzętu się po prostu nudzi i wymyślają tego typu rzeczy.

Lekka przesada. Jak chcesz mieć fajna klawiaturke to kup se taką jak jest w notebookach. :lol:

Mnie sie niue podba zwykła mi styka,z mojom to ja żyty jestem i mi styka.Ale jak ktoś ma kase i fantazje niech kupuje, ale nie sadze że na dłuszą mene mu to wystarczy.

Po co wydawać kase na jakieś głupoty. Ważne żeby sie dobrze pisało.

Jak ktos jej ma sporo to może sobie pozwolić…:wink:

Klawiaturka taka sobie. W sumie to nic szczególnego :?

A cena pewnie z 500-1000 zł :smiley:

Linka edytowałem, bo się forum rozjeżdżało.

A co do klawiatury, to przeważnie patrzę na monitor, więc po kiego mi ekraniki na klawiaturze :lol:

Poza tym ciekawe, co będzie, jak te wszystkie ekraniki zaczną siadać ??

badziew :wink:

Można czity zrobić w grach

(obrót o 180 stopni itp)

Nie lubie takich bajerków

żenada :?

najlepsza klawa to taka, której cena nie przekracza 25zł :slight_smile:

takie syfy to dla dzieci :-s

Fajna :smiley: :smiley: :smiley: a szczególnie ten screen gdzie na klawiszach są obrazki z quake :smiley:

ciekawe ile to prądu zrzera: jakoś bym chyba nie kupił takiej klawiaturki nawet jakby kosztowała 100zł.

wole coś tańszego, tradycyjnego. Z tych wszystkich przycisków i skrótów i tak bym nie korzystał . :wink:

Wole zwykłą klawe, osobisćie używam klawiatury która ma prawie 6 lat i działa znakomicie, jest jeszcze z 1kompa, jak dobra to po co wymieniać?? :slight_smile:

Szczerze mówiąc to dla graczy i grafików całkiem fajny pomysł :stuck_out_tongue_winking_eye: ale cena już pewno taka fajna nie jest ehehe

przynajmniej jeden coś konkretnego i mądrego powiedział a nie tylko: “syf” “badziew” “żenada”…

faktycznie do niektórych gier to całkiem fajna i przydatna…

ciekawa kompozycja :slight_smile: :stuck_out_tongue: osobiście wole zwyklą prostą a jednocześnie przejrzystą a nie taką zbajerowaną :wink:

fajny pomysl i wykonanie jesli cena bedzie dobra to ja nabede

Ta klawiatura jest niesamowita !!

Ja taka chce :smiley:

Ale obawiam sie ze ona jest warta tyle co moj monitor LCD :smiley:

Pomysł fajny, tylko po 2 - 3 miechach to się zacznie rozlatywać ;] wystarczy coś ostrego upuścić i już po klawiszu :stuck_out_tongue: