Klawiatura marzeń

(Mancunian) #1

Klawiatura

Co o tym myślicie? :slight_smile:

(system) #2

Jak dla mnie nic wspaniałego. Za chuda w biodrach :smiley:

A poważnie mówiąc, to często dochodzę do wniosku, że niektórym producentom sprzętu się po prostu nudzi i wymyślają tego typu rzeczy.

(Bartekn77) #3

Lekka przesada. Jak chcesz mieć fajna klawiaturke to kup se taką jak jest w notebookach. :lol:

(Meteo17) #4

Mnie sie niue podba zwykła mi styka,z mojom to ja żyty jestem i mi styka.Ale jak ktoś ma kase i fantazje niech kupuje, ale nie sadze że na dłuszą mene mu to wystarczy.

(Bartekn77) #5

Po co wydawać kase na jakieś głupoty. Ważne żeby sie dobrze pisało.

(Krzysieknd2) #6

Jak ktos jej ma sporo to może sobie pozwolić....:wink:

Klawiaturka taka sobie. W sumie to nic szczególnego :?

A cena pewnie z 500-1000 zł :smiley:

(Magik) #7

Linka edytowałem, bo się forum rozjeżdżało.

A co do klawiatury, to przeważnie patrzę na monitor, więc po kiego mi ekraniki na klawiaturze :lol:

Poza tym ciekawe, co będzie, jak te wszystkie ekraniki zaczną siadać ??

(:: MARIO ::) #8

badziew :wink:

(Dragonlnx) #9

Można czity zrobić w grach

(obrót o 180 stopni itp)

Nie lubie takich bajerków

(Duch) #10

żenada :?

najlepsza klawa to taka, której cena nie przekracza 25zł :slight_smile:

takie syfy to dla dzieci :-s

(system) #11

Fajna :smiley: :smiley: :smiley: a szczególnie ten screen gdzie na klawiszach są obrazki z quake :smiley:

(aju) #12

ciekawe ile to prądu zrzera: jakoś bym chyba nie kupił takiej klawiaturki nawet jakby kosztowała 100zł.

wole coś tańszego, tradycyjnego. Z tych wszystkich przycisków i skrótów i tak bym nie korzystał . :wink:

(Bażant) #13

Wole zwykłą klawe, osobisćie używam klawiatury która ma prawie 6 lat i działa znakomicie, jest jeszcze z 1kompa, jak dobra to po co wymieniać?? :slight_smile:

(inż. Piniol) #14

Szczerze mówiąc to dla graczy i grafików całkiem fajny pomysł :stuck_out_tongue_winking_eye: ale cena już pewno taka fajna nie jest ehehe

(system) #15

przynajmniej jeden coś konkretnego i mądrego powiedział a nie tylko: "syf" "badziew" "żenada"...

faktycznie do niektórych gier to całkiem fajna i przydatna...

(123448) #16

ciekawa kompozycja :slight_smile: :stuck_out_tongue: osobiście wole zwyklą prostą a jednocześnie przejrzystą a nie taką zbajerowaną :wink:

(Dupaaa) #17

fajny pomysl i wykonanie jesli cena bedzie dobra to ja nabede

(Piotrekjunior) #18

Ta klawiatura jest niesamowita !!

Ja taka chce :smiley:

Ale obawiam sie ze ona jest warta tyle co moj monitor LCD :smiley:

(Mancunian) #19

(Ford Fokus) #20

Pomysł fajny, tylko po 2 - 3 miechach to się zacznie rozlatywać ;] wystarczy coś ostrego upuścić i już po klawiszu :stuck_out_tongue: