Klawiatura/myszka bezprzewodowa do 140zł

(luigi0) #1

Potrzebuję myszkę i klawiaturę bezprzewodowe. Do 140zł. Żeby dosyć cicha była i nie za twarde klawisze. Jakaś najlepsza do 140zł (nie zależy mi na cenie bo to dla firmy)

(flaszer) #2

Celuj w zestawy Logitech'a. Moim zdaniem to najlepszy stosunek ceny do jakości. Sam posiadam bezprzewodowy zestaw tej firmy i jestem zadowolony, zasięg trzyma idealnie i zgodnie z obietnicą, a za całość nie zapłaciłem więcej niż 100zł.

(sla17) #3

Microsoft Wireless Desktop 800 - posiadam od maja 2011 roku i jestem zadowolony, na komputerze aż tak mało nie siedzę i baterie dołączone do zestawu trzymają do dzisiaj i póki co nic nie wskazuje na to, że ma się rozładować. Lekko wypukła linia klawiszy może na początku wydawać się strasznie niewygodna, aczkolwiek po kilku dniach odkrywa się, że jest to jeszcze wygodniejsze niż płaska. Jedyne do czego mogę się przyczepić to świecąca obudowa, która jak wiadomo - wszystko co z niej wykonane uwielbia utrwalać paluszki :smiley:

Wszystko wykonane solidnie - w porównaniu do wszystkich Mant, Tracerów, Ednetów i innych podobnych wyrobów klawiatura prezentuje się świetnie, jakość wykonania też stoi na dosyć wysokim poziomie jak na cenę nie przekraczającą 100zł.