Klawiatura nie dziala

(Kuba Windows) #1

Witam!

Mam Sony Ericsson K510i. Ostatnia zdjalem przednia obudowe, zeby wyczyscic ekran komorki, ale plyn do czyszczenia za bardzo sie rozprysnal i teraz klawisze nie dzialaja lub pisza za duzo/nie te znaki, co trzeba. Wycieralem klawisze, ale to nie daje efektu. Co robic?

Pozdrawiam i prosze o szybka odpowiedz oraz prosze o nieprzenoszenie tematu do dzialu Telefony komorkowe, bo tam nikt nie patrzy.

winnux8

P.S. Przepraszam za brak polskich znakow ale nie mam polskiej klawiatury.

(Longhorn2009) #2

Zmiana klawiatury powinna pomóc. Spróbuj wcześniej bardzo dokładnie przedmuchać cały telefon np. mocną suszarką, sprzężonym powietrzem itp.

(Kuba Windows) #3

Ale mi chodzi o wbudowana klawiature, a nie klawiature w obudowie! Chyba ze taka tez sie da sie wymienic... da sie?

(Longhorn2009) #4

O jakiej wbudowanej klawiaturze mówisz?

Mam taki sam telefon, ale mimo to nie wiem o jakiej klawiaturze mówisz. Jeśli możesz zrób jej zdjęcie.

(Kuba Windows) #5

Chodzi mi o membranowe guziczki pod przednia obudowa. PS.: Przez noc klawiatura wyschla i teraz tylko czasem troche sie phonkowi gorne klawisze myla. Wysusze i pewnie bedzie OK.

(Sebos99) #6

Tego już się nie da w domowych warunkach wymienić, bo przecież to jest jedna całość razem z wyświetlaczem i resztą układu. Daj telefon do serwisu.

(Kuba Windows) #7

no tak, ale już działa! a jeśli będzie trzeba wymienić, to czy wtedy stracę wszystkie moje pliki?