Klawiatura nie dziala

Witam!

Mam Sony Ericsson K510i. Ostatnia zdjalem przednia obudowe, zeby wyczyscic ekran komorki, ale plyn do czyszczenia za bardzo sie rozprysnal i teraz klawisze nie dzialaja lub pisza za duzo/nie te znaki, co trzeba. Wycieralem klawisze, ale to nie daje efektu. Co robic?

Pozdrawiam i prosze o szybka odpowiedz oraz prosze o nieprzenoszenie tematu do dzialu Telefony komorkowe, bo tam nikt nie patrzy.

winnux8

P.S. Przepraszam za brak polskich znakow ale nie mam polskiej klawiatury.

Zmiana klawiatury powinna pomóc. Spróbuj wcześniej bardzo dokładnie przedmuchać cały telefon np. mocną suszarką, sprzężonym powietrzem itp.

Ale mi chodzi o wbudowana klawiature, a nie klawiature w obudowie! Chyba ze taka tez sie da sie wymienic… da sie?

O jakiej wbudowanej klawiaturze mówisz?

Mam taki sam telefon, ale mimo to nie wiem o jakiej klawiaturze mówisz. Jeśli możesz zrób jej zdjęcie.

Chodzi mi o membranowe guziczki pod przednia obudowa. PS.: Przez noc klawiatura wyschla i teraz tylko czasem troche sie phonkowi gorne klawisze myla. Wysusze i pewnie bedzie OK.

Tego już się nie da w domowych warunkach wymienić, bo przecież to jest jedna całość razem z wyświetlaczem i resztą układu. Daj telefon do serwisu.

no tak, ale już działa! a jeśli będzie trzeba wymienić, to czy wtedy stracę wszystkie moje pliki?