Klawiatura-nie działajace przyciski

Witam ;p

W tym temacie poruszam problem:

Na klawiaturze przyciski standardowe działaja litery znaki cyfry np tab enter 4 a

Ale te ktore sa raczej takie dodatkowe to nie działaja

jest ich 10 sa takie: internet,poczta,przygłaszanie,przyciszanie,pauza/play,stop.bez dżwięku,lupa,wstecz i dalej i one nie działają na klawiaturze jest tez przycisk macro takze niestandardowy.

Jest ona podpinana pod standardowy port myszki i klawiatury jest firmy Chicony.

Bardzo prosze o pomoc. Z góry dzięki :mrgreen: :x :lol:

Sterowniki są potrzebne do tej klawiatury, żeby te dodatkowe przyciski działały:

http://klub.chip.pl/lipka/sterowniki/op … iatury.htm

Zainstaluj sterowniki do klawiatury z CD lub pobierz na stronie producenta

Jesli tak to prosze pomóz mi znalerzc na stronie producenta darmowe oprogramowanie do modelu KB-0503

nazwa strony;www.chicony.com

Jeśli nie masz CD z sterownikami na stronie producenta nie ma takiego modelu ,Jeśli chcesz wypróbować sterowniki innych typów , uruchom program do FTP , np.FileZilla

nie mam pojecia jak to zrobic i jaki to jest program jest jakis inny sposób?

:^o

Może ten program zainstaluj, ale po uruchomieniu musisz poustawiać

w nim przyciski do klawiatury. Na jakiejś zagranicznej stronie, jeden

gościu polecił ten program do tej samej klawiatury co Ty masz.

No i gościu był zadowolony, to chyba też u Ciebie zadziała.

http://up.wklej.org/download.php?id=130 … cfe7cfe847

program dobry ale niewiem jak z niego kozystac

Dam Ci jeden przykład jak ustawić przycisk, żeby się Internet Explorer albo inna przeglądarka

włączała jak klikniesz na przycisk, u mnie jest domek narysowany, nie wiem jak u Ciebie.

Otwierasz program, klikasz na: Keyboard Map => Set i wyszukujesz z listy: np. Home , który przycisk

z klawiatury ma uruchamiać jakiś program. Potem obok napis: To klikasz na ten mały

kwadracik z kropeczkami i wybierasz: Multimedia Keys i wybierasz np. Internet Explorer.

Potem na dole klikasz na: Activate i od tej pory ten przycisk Home będzie Ci otwierał przeglądarkę.

Zależy jaką przeglądarkę masz ustawioną na domyślną. Np. u mnie otwiera się Firefox.

Potem jak chcesz dodać następny przycisk robisz to samo co napisałem powyżej tylko na koniec

musisz kliknąć na dole przycisk: Change i potem przycisk: Activate. itd…

Czasem wyskoczy Ci na przycisku: Activate napis: Suspend to kliknij na niego i Activate.

U góry kliknij na: Settings i zaznacz mały kwadracik: Startup.

P.S. Program działa 28 dni trial.