Klawiatura od laptopa klawisz Z

Witam mam problem wypadł mi przycisk z i nie wiem jak go włozyc jak wkładam to doł się trzyma a góra jest w górze nie wiem co mam robić proszę o pomoc będę bardzo wdzięczny :frowning:

zrób zdjęcie i rzuć je tutaj

tylko jest chyba problem bo wydaje mi się ze połamane są takie malutkie części mam laptopa na gwarancji zrobią mi to?

zrobią na gwarancji :slight_smile: chyba że przycisk “wypadł” z twojej winy to bedziesz musiał płacić. Jaki to laptop?

Asus

a model?

Też mam Asusa (K51AC) i ostatnio wyciagałem przyciski w celu przeczyszczenia. Są dwuzatrzaskowe, musisz najpierw górny zatrzask (tzn dwa druciki) wcisnąć do otworów i doscinąć, a dolny zatrzask sam sie dopasuje do otwórów. Trzeba czasem użyć siły

A gdzie to pisze o ile się nie mylę to chyba K710series

takiego modelu nie ma :slight_smile: podnieś lapka i u dołu jest biała naklejka, tam pisze jaki to model

ale jeśli to k70… to budowę ma taką samą jak mój. Jak już tłumaczyłem - najpierw górny zatrzask, później dolny. Użyj troche siły

tam pisze tak K70I0

więc zrób tak jak mówiłem, pokombinuj :slight_smile: to proste :slight_smile: chyba że wolisz latać z lapkiem do serwisu

próbowałem ale wydaje mi się ze są połamane części takie malutkie bo dół trzyma a góre nie dzięki za wszystko