Klawiatura podobna i tańsza od Microsoft arc

Szukam klawiatury podobnej do tej (klawiatura Microsoft Arc) z7770265X,Microsoft-Arc-Keyboard.jpg

Jeśli chodzi o mysz - to bodajże Manta ma coś takiego w swojej ofercie. ALE: 1) nie kosztuje na pewno 50 zł (chyba że jakaś używka np. z Allegro); 2) jakość wykonania i materiałów użytych do produkcji nie uzasadnia wydania na nią choćby 20 zł …

Jeśli zaś chodzi o klawiaturę - to nie znam “zamiennika” - ale miałem średnią przyjemność posiadania oryginału. Za całą recenzję niech wystarczy, że ostatecznie ostała się u mnie jedynie myszka jako “rezerwowe urządzenie wskazujące do laptopa”.

no właśnie potrzebuje takiej klawiaturki do lapka bo mam internet z WLANu koło okna a niestety ale jak usiąde na łóżku z lapkiem to juz nie mam tej sieci WLAN więc chciałbym taką klawiaturke po to aby móc wygodnie sobie usiąść na kanapie i obslugiwać lapka a mysz poprostu mi się podoba ale głównie chodzi o tą klawiaturę bo nigdzie nie widziałem podobnej a ta jest bardzo ładna i mała (a takiej do lapka potrzebuje …)

Jest mała, jest ładna, ale kompletnie niepraktyczna (mowa o klawiaturze). Skoro zaś mowa o kanapie - to i mysz odpada (wymaga naprawdę stabilnego podłoża do sprawnego działania).

Właśnie szukam małej, przenośnej żeby do torby od lapka weszła :stuck_out_tongue: A ta mi odpowiada :stuck_out_tongue: A co do myszki to mam pytanie bo nigdy tego typu nie miałem co tutaj pokazałem…czyli nie sprawdza się ona na np. Dywananie, łóżku itp?? Bo np. moja stara optyczna myszka za 20 zł :stuck_out_tongue: na dywanie dawała radę ;p