Klawiatura -problem

mam problem gdy naciskam logo windows nic się nie dzieje a powinien start się otworzyć!

gdy logo windows + L też się nic nie dzieje co to możne być za problem?

W menu start->uruchom wpisz regedit

Zrób najpierw kopię rejestru.

W kluczach:

[HKEY_LOCAL_MACHINE\System\ControlSet001\Control\Keyboard Layout]

“Scancode Map” <==to usuń

[HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Control\Keyboard Layout]

“Scancode Map” <== i to też usuń

Zamknij edytor rejestru i restart komputera.

a jak mam to usunąć ? Jestem nie kumaty ;/

Wchodzisz kolejno po drzewie do HKEY_LOCAL_MACHINE->System->ControlSet001->Control->klikasz raz na Keyboard Layout, ale nie otwierasz.

W prawym oknie znajdujesz wartość Scancode Map, prawym przyciskiem i usuń (albo klawiszem DEL).

PS Najpierw kopia rejestru: klikasz na szycie drzewa (korzeniu) na komputer, potem z menu Plik->eksportuj.

Zobacz demonstrację tworzenia kopii zapasowej rejestru

http://www.demonstracje.instalki.pl/sys … jestru.php

nic nie pomogło :frowning:

// Połączono posty.

Ps kopie źle stworzyłem bo jej nie ma ;/

jakiś klucz usunołem ale jaki to był?

Chyba DoctorTweak XP miał możliwość blokady i odblokowania tego przycisku (sprawdź w dostosuj).

Dla pewności.

Windows Registry Editor Version 5.00


[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Keyboard Layout]

"Scancode Map"=-


[HKEY_LOCAL_MACHINE\System\ControlSet001\Control\Keyboard Layout]

"Scancode Map" =-

Wklej to do notatnika, zapisz jako fix_key.reg na pulpicie (w typach plików, wybierz wszystkie pliki). Kliknij teraz dwa razy na utworzonym pliku i dodaj zawartość do rejestru. Uruchom normalnie komputer ponownie.

natarcie_ ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

Proszę również o dostosowanie swoich przyszłych wiadomości do tego ogłoszenia: viewtopic.php?f=3t=213590

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.