Klawiatura sama się rozłącza. Problemy po formacie systemu

Witam! Szczerze mówiąc nie wiedziałem nawet jak zatytułować temat. Mój problem wygląda tak, że jestem świeżo po formacie. Klawiatura cyklicznie staje się nieaktywna na jakiś czas. Kiedy na przykład gram w jakiegoś fps’a to w pewnym momencie na wierzch wyrzuca mi kursor i muszę ponownie wybrać okno z grą z paska zadań. Jednak co mi po tym skoro za minutę muszę to powtarzać. Jest to problemem nawet, gdy piszę ten temat, co jakiś czas przestaję pisać bo kursor znika i się pojawia. Tak jakby jakieś niewidzialne okno zostało wysunięte “na wierzch”. Na pasku zadań ikona klawiatury znika i się pojawia, nawet gdy klawiatura jest odłączona. Mam nadzieję że w tym dziale uzyskam odpowiedź. Nie wiem od czego zacząć, nie wiedziałem nawet jak zrozumiale napisać ten post. Nigdy nie miałem takiego kłopotu proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Niby dużo napisałeś ale mało :wink:

Jeżeli to jest laptop to :

sprawdź

wciskając jednocześnie klawisze Fn + F11.

Nie będzie działać to Ctrl + Shift.

staly-problem-klawiatura-t381128.html

  • zainstalowałeś odpowiednie sterowniki Chipset do swojej płyty głównej ?

Nie, to nie jest laptop. Sterowniki są ok. Jeszcze wczoraj do wieczora śmigało, ostatnią operacje jaką pamiętam przed pojawieniem się problemu to wyłączenie klawiszy trwałych.

TheBaca , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Wyłączenie klawiszy trwałych :

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1677186.html

Źle mnie zrozumiałeś, ja już je wyłączyłem wczoraj.

Dodane 04.07.2011 (Pn) 22:01

Temat jest do zamknięcia. Rozwiązanie problemu: FORMAT :slight_smile: