Klawiatura sama się rozłącza. Problemy po formacie systemu


(The Baca27) #1

Witam! Szczerze mówiąc nie wiedziałem nawet jak zatytułować temat. Mój problem wygląda tak, że jestem świeżo po formacie. Klawiatura cyklicznie staje się nieaktywna na jakiś czas. Kiedy na przykład gram w jakiegoś fps'a to w pewnym momencie na wierzch wyrzuca mi kursor i muszę ponownie wybrać okno z grą z paska zadań. Jednak co mi po tym skoro za minutę muszę to powtarzać. Jest to problemem nawet, gdy piszę ten temat, co jakiś czas przestaję pisać bo kursor znika i się pojawia. Tak jakby jakieś niewidzialne okno zostało wysunięte "na wierzch". Na pasku zadań ikona klawiatury znika i się pojawia, nawet gdy klawiatura jest odłączona. Mam nadzieję że w tym dziale uzyskam odpowiedź. Nie wiem od czego zacząć, nie wiedziałem nawet jak zrozumiale napisać ten post. Nigdy nie miałem takiego kłopotu proszę o pomoc i z góry dziękuję.


(XMan) #2

Niby dużo napisałeś ale mało :wink:

Jeżeli to jest laptop to :

sprawdź

wciskając jednocześnie klawisze Fn + F11.

Nie będzie działać to Ctrl + Shift.

staly-problem-klawiatura-t381128.html

  • zainstalowałeś odpowiednie sterowniki Chipset do swojej płyty głównej ?

(The Baca27) #3

Nie, to nie jest laptop. Sterowniki są ok. Jeszcze wczoraj do wieczora śmigało, ostatnią operacje jaką pamiętam przed pojawieniem się problemu to wyłączenie klawiszy trwałych.


#4

TheBaca , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif


(XMan) #5

Wyłączenie klawiszy trwałych :

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1677186.html


(The Baca27) #6

Źle mnie zrozumiałeś, ja już je wyłączyłem wczoraj.

Dodane 04.07.2011 (Pn) 22:01

Temat jest do zamknięcia. Rozwiązanie problemu: FORMAT :slight_smile: