Klawiatura USB działa Ps/2 nie

witam

Problem tkwi w tym że, chciałem pograć z bratem w Fifę na dwóch. Niemamy Pada więc chcieliśmy zagrać na klawiaturach

Problem tkwi w tym że Ps/2 nie działa podłączam klawierke i nie lipa…

Licze na szybką pomoc z góry thx !

Raczej wątpię, że to zadziała :wink:

Najszybciej na jednej klawiaturze byście zagrali :stuck_out_tongue:

nie da się mózgu…

Panie CS ,jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia ,a na dodatek obrażać to ścłisz ,na dwóch klawach nie zagracie,kup se pada, rada od wójka samo zło,temat rozwiązany.

Panie gural777 , nie znasz się, to nie gadaj, da się grać na dwóch klawiaturach, ale nie na każdej grze. Może po prostu FIFA nie obsługuje tego.

Hitm3n gra typu(pes czy fifa nie obsługuje czegoś takiego,a tak wogle przeczytaj swój post napisany wyżej ,bo sam mi tzw:chcesz mnie pojechać a później mnie usprawiedliwiasz,my tu gadamy o grze FIFA !!

gural777 :arrow: czy Ty czytasz, co ja piszę?

Napisałem:

i później:

Mówiłem, że raczej się nie da, ale w googlach poszukać trochę starczy, a tam napisane jest, że można, ale nie obsługują tego wszystkie gry. Nie powiedziałem, że FIFA czy PES (o którym nie jest tu mowa, a sam zaczynasz) działają na tym sposobie.

Link z forum, temat bardzo podobny.

Hitm3n najpierw przetestuj ,dwie klawiatury będą i tak działać jako jedna,a co do twego linku to najpierw poczekaj co napiszą,a później wklejach.Bez obrazy ,ale nie lubie gdy ktoś zaczyna swą wypowiedź od teksu ''jak się nie znasz … ‘’ ,bo jak narazie nic nie doradziłeś a wzorowałeś się na czyjeś wiedzy ,ale w ocenianu kogoś oddałeś głos jako pierwszy.

gural777 , widziałeś ostatni post w temacie, do którego link wskazałem? Chyba tak nie bardzo. Nie sprawdzałem metody, dałem tylko link do tego, co tam jest napisane, a czy działa, czy nie, to zupełnie inna kwestia, w którą nie mam zamiaru się zagłębiać, bo nie jest mi to potrzebne. Jeśli autor postu chce, to niech sam, osobiście wypróbuje podaną tam metodę i w temacie odpowie, czy dany sposób działa.

BTW. Na elektroda.pl zapodano też bardzo podobny temat, żeby z dwóch klawiatur można było pisać (jedna to “nasza” qwerty, druga to cyrylica rosyjska), podano opis jakiegoś urządzenia, ale czy działa, nie doczytałem.

Sam tego nie testowałem co podali tam bo mi to zbędne,kwestia grania na jednej klawiaturze jest realna i to jest napewno możliwe,a kwestia druga czy nie lepiej zamiast tracić czas i nerwy kupić joystick za 15 zł i brak problemu także komfort że nie trzeba prawie się do kolegi przytulać by grać na jednej klawiaturze :smiley: