Klawiatura usb nie działa

Witam wszystkich Użytkowników. Na początek chciałabym zaznaczyć, że szukałam podobnego wątku, ale nie znalazłam dlatego założyłam nowy.

Kupiłam dzisiaj nową klawiaturę Vakoss TK-302-US na usb, podłączyłam ją do swojego komputera i nie działa. Porty usb są sprawne, bo wszystko inne działa. Kiedy podłączyłam klawiaturę wyświetlił mi się komunikat, że nie rozpoznano urządzenia. Na innym komputerze klawiatura działa normalnie i wszystko jest okej. Teraz używam starej klawiatury. Co mam robić?

Nie wiem czy to dobre miejsce na ten wątek także gdyby co to proszę o przeniesienie.

malk ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Jaka płyta główna? Sprawdź opcję w BIOS-ie “Keyboard USB Support” i ustaw na “Enabled” jeśli jest inaczej.

witam mam ten sam problem dzisija kupilem klawiature vakoss tk302us i nie rozpoznaje jej komputer a mam ustawione na enablef i kicha jest co teraz zroic sterownika nie ma zadnego dolaczonego z neta nie wiem czy sie da sciagnac pomozcie