Klawiatura WIN7 (problem z kilkoma klawiszami)

Witam,

Od mniej więcej miesiąca mam Acera z Windowsem 7 i miałam problem z grą m.in. w GTA bo kiedy próbuje używać jednoczesnie strzałek w lewo i w górę, nie mogę używać m.in. liter g,h,v czy b. pozostałe klawisze działają normalnie.

Myślałam, że jest to problem Acera, ale dzisiaj dostałam laptopa służbowego (Dell) z Win7 i tam jest dokładnie ten sam problem. Czy ktoś może wie jak przestawić klawiaturę, żeby można było wciskać więcej niż 2 klawisze (te konkretnie)? Próbowałam ‘majstrować’ w ustawieniach klawiatury, ale póki co bez efektu.

Z góry dziękuję za pomoc i jeśli zamieściłam tego posta w złej zakładce to bardzo przepraszam.

Madź

madź ,

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku Edytuj.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

wydaje mi się ze to jest normalne zjawisko. na klawiaturach PeCetowych też nie naciśniesz niektórych kombinacji, a z głośników wydobywa się tylko dźwięk ostrzegawczy w tym momencie. I tak było od zawsze, niezależnie od wersji Windowsa (na linuksie nie testowałem :wink: )

EDIT: wydaje mi się, że różne klawiatury mogą mieć różne niedziałające kombinacje, ale nie jestem pewien :slight_smile:

No właśnie, w starym laptopie mi działała taka kombinacja. Testowałam na dwóch, ale być może masz rację, że to kwestia konfiguracji klawiszy. Dziękuję za odpowiedź!