Klawiatura z CHOWANA klaw. numeryczna


(system) #1

To co w temacie. Potrzebuje klawiatury z chowana klaw. numeryczna. Już opisuje wam moj przypadek :stuck_out_tongue: Głównie gram, w sumie to praktycznie tylko gram, a mam klawiaturę za 20 zł ( najtańsza z pobliskiego sklepu ) i już mnie trochę irytuje bo się ścinają klawisze, co prawdo da sie wytrzymać spokojnie. Jednak mam klawe położona na wysuwanym blacie pod biurkiem i mi ciupek brakuje miejsca na mysz. Tzn. miejsca mam w miarę dużo ale chciałbym wiecej i dlatego potrzebuje klawiatury z chowana klaw. numeryczna. Chowana, a nie bez, bo z niej tez korzystam :stuck_out_tongue: I nie chce jakiejś takiej tez gdzie guziczki sa 1 mm, albo upchnięte tak, ze trzeba szpilka pisać :stuck_out_tongue: A ja się naprawdę nie znam . Jest taka ? Aha ! I jeszcze cos ! Klawiatura to klawiatura nie mam zamiaru wydawać na nią 200 zł. :stuck_out_tongue:

Poprawione, psze pana. Nie bijta mię więcej


(Frog) #2

Rooker , na forum piszemy po polsku - oznacza to również poprawność ortograficzną, gramatyczną i stylistyczną. Korzystając z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif


(Prymas666) #3

SL-6487-SBK ergonomiczna ale może być niewygodna dla gracza

albo kupić coś takiego: klawiatura numeryczna

i dobrą klawiaturkę bez numerycznych


(system) #4

Oo, jakbyś znalazł coś takiego, tylko że ergonomiczną bardziej. Żeby to byla zwykla klawiatura z chowaną numeryczną !!


(Prymas666) #5

A samemu to nie można poszukać :shock: ??

http://allegro.pl/item443883923_logitec ... 79_zl.html

http://allegro.pl/item436455893_logitec ... 49_zl.html

wybrakowane

nowa:

http://allegro.pl/item444313388_salon_l ... s_waw.html


(system) #6

No wlasnie szukalem i takich duzo jest z odlaczana., ale wlasnie nie moglem znalezc zadna z chowana ! :stuck_out_tongue: Takie z odlaczanymi idialem ale z chowana sam nie znalaelzm zadnej xD Wiec jakbys mógł....:stuck_out_tongue: