Klawiatura

hej

poszukuję “zwyczajnej” klawiatury (tj. czegoś co wyglada i ma układ klawiszy mniejwięcej tak http://www.gral.pl/preview/Samsung/SamsungGDC1000PS2_83.php lub http://www.gral.pl/preview/Tracer/TracerMultimedialna_55.php),

nie ma żadnego wydziwionego kształtu ani jeśli sie da zbyt wielu tych dziwnych przycisków mutlimedialnych… ale chciałbym zeby była bezprzewodowa;) produkują w dzisiejszych czasach cos takiego?? - bo nie moge znależć żadnego modelu.

pomóżcie jak ktoś słyszał/widział albo ma coś w tym stylu…

moze byc w zestawie z myszą,

z góry dzięki

http://www.softnet.mdi.pl - sklep internetowy z dużą ilością fajnch rzeczy… klawiatury też są, jakie tylko sobie zapragniesz…

Jeśli masz troche kasy, to polecam - Klawiatura A4TECH DeskOffice X’C + 510 Opto KBS2150ZRP - sam takiej uzywam, i jestem baaardzo zadowolony.

w sklepie który poleciłeś jest naprawdę bardzo duży wybór, ale nic z tego co tam mają nie odpowiada moim wymaganiam:( (już się zaczynam bać że produkująnic takiego) a ta klawiatura która polecasz może i jest fajna, ale ma więcej tego czego nie chcę (kształt, układ klawiszy, dodatkowe klawisze multimedialne - które sa mi nie potrzebne) niż tego czego chcę;)