Klawiatury (+myszki)

Witam,

niedawno rozpocząłem temat na temat klawiatury Logitech Cordless Desktop EX110 po dłuższym zastanowieniu, wolę się Wam-bardziej doświadczonym ludziom zapytać, jakie klawiaturki polecacie, która firma jest najlepsza, czy brać bezprzewodowe, przewodowe, na ps2, usb? Oczekuję również propozycji co mógłbym kupić co warte jest uwagi, najlepiej w kolorze czarnym do 150zł może być zestaw wraz z myszką (dlatego taki tytuł tematu).

Przewodowe czy bezprzewodowe to już zależy od Ciebie i od tego w jaki sposób korzystasz z klawiatury/myszki.

Jeżeli klawiatura będzie zawsze leżeć na biurku to nie ma sensu pchanie się w bezprzewodową.

W przypadku myszki - ta bez ogonka zawsze będzie lepsza i wygodniejsza.

PS2/USB - sam korzystam z zestawu usb podłączonego za pomocą przejściówki do ps2.

Nie wiem czy jest jakaś widoczna różnica w przypadku podpięcia klawiatury/myszki do portu usb. Bierz usb i w razie konieczności wykorzystaj przejściówkę.

Firma - zawsze zdecydowanie polecam logitecha.

Dodatkowo polecam przyjrzeć się wersjom flat - IMO na płaskich klawiaturach piszę się o wiele wygodniej niż na tradycyjnych.

No to biorę przewodową :slight_smile:

Różne i różniste są zestawy, dzięki za naprowadzenie na kierunek.

Miałem Logitecha kiedyś i byłem bardzo zadowolony, wytrzymała 4 lata jak nówka, wszystko byłoby piękne gdybym jej nie zalał :stuck_out_tongue:

Tego doświadczyłem, na początku trochę ciężko było palce przyzwyczaić ale teraz to jest raj w trakcie pisania :slight_smile:

Dzięki ale i tak oczekuję na wypowiedzi jeszcze innych użytkowników :slight_smile:

Złączono Posta : 19.11.2007 (Pon) 16:34

Zaczynam się zastanawiać, czy nie wybrać którejś z tych:

Logitech Cordless Desktop EX110

lub

Logitech Cordless 1500 Rechargeable Desktop

Pierwsza mi się bardziej podoba, druga ma stację dokującą (szczerze mówiąc nie wiem do czego dokładnie ona służy).