Klawisze funkcyjne w klaiwiaturze Tracera

Witam,moj problem jest wyjątkowo błachy ale mimo wszystko chciałbym go rozwiązać;-) Kupiłem wczoraj klawiature z klawiszami funkcyjnymi.

Są tam klawisze do przegladarki jak i do odtwarzacza muzyki.

W sklepie domyslilem sie ze klawisze te biędą działać jedynie programach IE i WMP. Okazało ise to tylko w 50% prawdą. Klawisze działają 100% w Firefoxie, jednak np. W winampie juz nie:((jedynie w WMP)

Jak w takim razie ustawić zeby klawisze sterujące odtwarzaczem byly aktywne w winampie 5.08??

Ps. W sterownikach klawiatury nic takiego nie znalazłem. Win XP pro,

Dzięki z odp.

Spróbuj pogrzebać w ustawieniach klawiatury, jeszcze rz przepatrz stery. Jeżeli msz instrukcję obsługi zagląnij do niej. Gdzieś powinieneś znaleźć 8) :smiley:

Witam, jak wiem nie można tego zrobić . Mam taką klawiature ponad rok . Pozdrawiam! A sterowanie zależy od tego jaką masz karte . Jeśli zintegrowaną to możesz zapomnieć o tym sterowaniu . Klawiatura pobiera dane z miksera jaki jest zainstalowany . :stuck_out_tongue:

Chyba NEMO miał racje:P

W takim razie mam pytanie czy w Wendows Media Player możliwe jest wyszukanie danego utworu z playlisty, np. w winampie jest do tego celu skrót klawiszowy “J” niaciskam, wpisuje tytuł i daje enter i odtwarza. Bo mam zadużo Mp3s zeby szukać ręcznie. Jesli istnieje cos takiego w WMP to prosze mi powiedzieć na jakim klawiszu moge to uruchomić. dzieki za zainteresowanie