Klawisze na laptopie nie działają prawidłowo

Witam. Mam problem z laptopem. Wczoraj przez nieuwagę wylałem piwo na klawiaturę. W panice wyłączyłem od razu przyciskiem zasilania, chodź podobno powinno się mimo wszystko przez start. Zostawiłem na noc do wysuszenia. Gdy go odpaliłem okazało się, że klawisze i mysz nie działają prawidłowo, tzn nie chodzi o to, że w ogóle, ale tak jakby każdemu odpowiadało inne polecenie. Np. gdy myszą kliknę dwa razy na ikonę na pulpicie to pokazują się właściwości pliku, podczas gdy plik powinien zostać otwarty. Podobnie jest z klawiszami na klawiaturze. Gdy próbuję coś pisać, często albo słychać dźwięk, który normalnie oznacza w Windows 7, że czynność jest niemożliwa, albo wyświetla się menu, tak jakbym kliknął prawym przyciskiem myszy. Część klawiszy, zwłaszcza te nie przypisane do liter działa normalnie. Uznałem że zanim zacznę czyścić laptop w środku, albo przeinstalowywać sterowniki, zapytam się tutaj, co prawdopodobnie się stało. 

Na pewno masz klawiaturę do wymiany, o ile ciecz nie spowodowała większych szkód. Przeinstalowywanie sterowników sobie daruj, to nic nie da. Jeśli klawisz powoduje zwarcie jakby był wcisnięty to właśnie tego typu efekt będzie.

Szczęśliwie wszystko zaczęło samo działać poprawnie. Nie znam się na tym, ale pewnie wilgoć musiała pozostać po tych kilkunastu godzinach w laptopie.  Ku przestrodze innych, aby mieli więcej rozumu ode mnie, 12 godzin to może być stanowczo za mało na wysuszenie laptopa.