Klawjatura

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Witam wszystkich którzy przeczytają, mam problem z klawjaturą po wgraniu programu operacyjnego XP straciłem morzliwość regulowania częścią klawjatury to znaczy tą z prawej strony małe przyciski podobno potrzebny jest odpowjedni program do klawjatury laptopów a ja nie wjem jak on się nazywa bardzo proszę o pomoc składam wyrazy podziękowania za pomoc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Chodzi Ci o klafisze numeryczne po prawej stronie (wtedy wystarczy wcisnąć number lock) czy jakieś multimedialne dodatkowe- nie występujące w innych klawiaturach?

Potrzebne Ci są najprawdopodobniej sterowniki do tych dodatkowych klawiszy. Podaj markę tej klawiatury lub laptopa, bo niezbyt dokładnie sprawę opisałeś. Trzeba poszukać na stronie producenta.

To są klawisze małe podgłaszania pałza ff fb na krawędzi obudowy to nie są klawisze numeryczne a są pomocne przy niekturych operacjach a jest to ACER 3690

mirosław7 , Przykro mi ale tego co piszesz zwyczajnie nie daje się czytać.

Albo weźmiesz słownik i poprawisz byki albo temat wyląduje w koszu.

Korzystając z internetu masz dostęp do wielu słowników więc nie ma usprawiedliwienia na to jak piszesz.