Klawjatura

(mirosław7) #1

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Witam wszystkich którzy przeczytają, mam problem z klawjaturą po wgraniu programu operacyjnego XP straciłem morzliwość regulowania częścią klawjatury to znaczy tą z prawej strony małe przyciski podobno potrzebny jest odpowjedni program do klawjatury laptopów a ja nie wjem jak on się nazywa bardzo proszę o pomoc składam wyrazy podziękowania za pomoc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

(Sebos99) #2

Chodzi Ci o klafisze numeryczne po prawej stronie (wtedy wystarczy wcisnąć number lock) czy jakieś multimedialne dodatkowe- nie występujące w innych klawiaturach?

Potrzebne Ci są najprawdopodobniej sterowniki do tych dodatkowych klawiszy. Podaj markę tej klawiatury lub laptopa, bo niezbyt dokładnie sprawę opisałeś. Trzeba poszukać na stronie producenta.

(mirosław7) #3

To są klawisze małe podgłaszania pałza ff fb na krawędzi obudowy to nie są klawisze numeryczne a są pomocne przy niekturych operacjach a jest to ACER 3690

(sdar) #4

mirosław7 , Przykro mi ale tego co piszesz zwyczajnie nie daje się czytać.

Albo weźmiesz słownik i poprawisz byki albo temat wyląduje w koszu.

Korzystając z internetu masz dostęp do wielu słowników więc nie ma usprawiedliwienia na to jak piszesz.