Klienci neostrady skarżą się nawet w gazetach lokalnych

Przesyłam artykuł z gazety lokalnej. Warto się pośmiać.

Feb21_28.JPG

Tak też mam neo i pliki się ściągają 20 kb/s :-x :evil: ale pod koniec roku kupuję UPC 4MB/sek.

Ja mam internet radiowy i na Niego nie narzekam. Przenoście się na wszystko ale nie na Neo.

ja mam neo 512 (640) i ściąga mi 70kb/s , jak ktoś nie umie skonfigurować kompa oraz usunąć aplikacji neostrady jak ten pan z gazety to tak jest …

To napisz mi na priv jak wszystko ustawić, aby pliki się pobierały jak najszybciej.

Pzdr.

jeszcze czego :x

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … highlight=

Informatycy? Podziękuję za takich informatyków :x (przynajmniej 3 w tym 1 pani) Na niczym się nie znają, jak mi internet w ogóle nie chodził nic nie pomogli :?. Po tygodniu dopiero się okazało, że to coś u nich! a mówiłem 20 razy, że u mnie jest ok. TP eksperci - Prawie jak informatycy!

Ja mam prędkość ok 64 max download.

Pozdrawiam :slight_smile:

A co tu jest do konfigurowania - ja też mam neo512, używam apkujacji dostępowej osiągam spokojnie 64 KB/s (taką prędkość wskazuje Opera) - internet śmiga aż się patrzy.

Ja mam od sierpnia Neostrade 512 i nie mogę narzekać. Nie wiem czemu niektórzy tak nadają na tę Neostradę, myślą, że jak ktoś ma opcje 1024 to będzie ściągał z niewiadomo jaką szybkością, w przeciwieństwie do mojej lanówki, którą miałem do sierpnia to jets megaszybki i cudny net. Pozdrawiam :slight_smile:

Matisto , dokładnie ta infolinia techniczna to porażka.