Klient poczty Opera 9.50, sprawdzanie poczty

Witam

Po aktualizacji opery do wersji 9.50 (10063) pojawił się problem a raczej niedogodność w sprawdzaniu poczty przez klienta Opery.

Chodzi o to, że nie mam możliwości sprawdzenia poczty poprzez przycisk check, ciągle widnieje tylko przycisk stop i może się wydawać, że poczta cały czas jest sprawdzana otóż nie, przycisk ten jest po prostu tylko wyświetlony i nie reaguje na klikanie. Poczta bez problemu jest sprawdzana gdy kliknę PPM na jednym z kont pocztowych i wybiorę check mail.

operaye5.jpg

Może orientujecie się jak rozwiązać ten kłopot…

“The Check/Send button no longer changes into a Stop button during server communication. Users that have customized the toolbar won’t get the new button and the old button will permanently be stuck at Stop. Reset the toolbar to fix the problem.”

http://weblog.timaltman.com/archive/200 … g-opera-95

Tylko nie wiem jak wykombinować ten reset. Wywaliłem ten przycisk, wstawiłem z Przycisków nowy - Sprawdź, ale w czasie sprawdzania nie zamienia się w Zatrzymaj jak było wcześniej. Można to wybrać z podmenu.

Też mam ten sam problem - nie mogę sprawdzać poczty - na początku wywalało mi błąd logowania - wywaliłem konto i stworzyłem ponownie - od tej pory mogę sobie klikać “sprawdź pocztę” i nic się nie dzieje :frowning:

“Zresetować” też nie wiem jak, na powyższej stronie nie jest napisane. Jeśli macie jakieś propozycje to piszcie

ja już kombinuję kolejny dzień i nic - wkurza mnie jeszcze jedna rzecz. Teraz już nie da się złapać za “zakładkę” otwartej strony i przeciągnąć jej na pasek wyżej - aby to zrobić trzeba wejść w dostosowywanie pasków opery i dopiero wtedy można - pasek bez wejścia w to jest jakby całkowicie zablokowany :frowning:

Przed upuszczeniem naciśnij Shift.

Dzięki - to mi niesamowicie ułatwiło sprawę :slight_smile:

W dniu 22.06.2008 , o godzinie 14:18 został dopisany post przez kantona

Wczoraj wieczorem nie wyytrzymałem - po kilku cudownych latach spędzonych z operą przesiadłem się na firefoxa - koniec [-X

W dniu 06.07.2008 , o godzinie 10:20 został dopisany post przez kantona

Dziś wyszła Opera 9.51 - miałem nadzieję, że wszystko będzie już ok ale nic z tego - nadal te same problemy - jak na razie zostaję przy Firefoxie 3 :slight_smile: