Klienty Bittorenta

siemka

mam łącze radiowe 256kb/s i korzystam i TorrentStorma

jeszcze 2 tygodznie temu ściągało mi od 20 do 30 kb,a teraz kiedy chcę coś ściągnąć to wogóle mi nie ściąga.nie wiem co się stało,próbowałem też innymi programami i to samo

bardzo proszę POMÓŻCIE

Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje

Pewnie admin zblokował ci porty :?

zgadzam sie pogadaj z adminem sieci twojej ,pewnie zablokowal lub ograniczyl :musisz sie z nim skontaktowac

wiecie co raczej nie mam zablokowanych portów,ale zapytam się

a jak to nie będzie przyczyną to co???

Najpierw się zapytaj, potem omyślimy,

Może firewall etc?

Jak się zapytasz,to i dostaniesz przeczącą odpowiedź to będziemy kontynuować.

a porty jakie powinny być??

skad mamy wiedziec jakie masz porty wolne hhe napewno te co oblsugeje www itp. jesli nieidzie ci na innych programach Torrent,rozmowa z adminem niezaszkodzi ewent. mozesz zresetowac swoje polaczenie ipconfig /release ipconfig /renew wyl. firrewala ;zobacz raczej innych przyczyn tu niewidze

jezeli to nie porty to po prostu sciagasz rzeczy do ktorych jest malo seedow

dziś to znaczy w poniedziałek rano ściągałem gierkę i miałem tylko 3 seedsy i co ściągało mi 25-30 kb,czyli maksymalny transfer

jeszcze zobacze jak będzie mi ściągać po południu

dzięki za wszystkie odpowiedzi

jakby mi niechciało ściągać to się odezwę

PS:Po południu oczywiście

aha wszystko tez zalezy jaki transfer maja seedujacy :slight_smile:

Ściągnij sobie BitComet 0.53. U mnie na SDI jest maksymalny transfer czyli 11,5 kb/s. Gdy załaduje plik torrenta, po sekundzie zaczyna ściągać z zawrotną prędkością. Polecam.

Dokładnie. Kuba ma rację. Sam go przekonałem do tego programu. Ściąga bardzo szybko, itd. Tylko nie wiem, czy userowi lorun będzie coś ściągał. Chyba nie problem leży w Torrentach… :?

Dzwoniłęś do Admina, wiecz, co z portami?

Z portami wszystko wporządku,nie mam zablokowanych

Ściągnełem BitComet i nic z tego,ściąga mi 0-3kb

portów nie mam zablokowanych,nie wiem co jest

pomóżcie

I za to Ci dziękuje. :smiley:

Może jakiś wirus?? Spróbuj przeczyścić Spy-Botem i Ad-Aware, może masz jakieś gatorki.

wirusa nie mam żadnego bo prawie co 2 dni spraawdzam kompa

ale teraz to znaczy o 8.34 ściągam plik 15-25kb,a jak w dzień chcę ściągnąć to mi albo wogóle nie ściąga albo ściąga mi do5-8kb,coś takiego

CZEMU TAK JEST??

no albo malo seedow, albo maja oni slaby transfer w sensie lacze :stuck_out_tongue:

To chyba logiczne że w nocy ludzie śpią i jest mniejszych ruch w sieci zarówno po stronie wysyłającego jak i pobierającego. Im bilżej południa obciążenie rośnie a co za tym idzie transfer spada. Chyba prościej nie da się tego wytłumaczyć.

ale jak mam łącze 256kb to w dzień powininem ściągać przynjamniej 10 lub więcej kb,a ja ściągam od 0 do 5kb

a rano normalnie 20-30 kb

Jak by szybkość pobierania zależała Tylko od szybkości Twojego łącza to teretycznie powinno tak być. Ale żależy ona również od szybkości łącza osób od których pobierasz jak również i jego obciążenia, więc taką prędkość o której piszesz możesz osiągnąć tylko przy "dobrych wiatrach " :wink: