Kłopot z dc++

Mam dc++ 0,4034 zainstalowałem spolszczenie wchodze w -> settings następnie klikam na -> appearance i nic sie nie dzieje powinno po prawej stronie otworzyć sie miejsce w którym mógłbym pozmieniać ustawienia programu, a ja klikam i nic tylko okienko w którym mam wpisać informacje osobiste. :? Co z tym zrobić. Dzieki za wszelką pomoc :slight_smile:

Przedewszystkim po instalacji spolszczenia i wybraniu pliku spolszczającego zrób restart DC++.

własnie chodzi o to że nie moge wejść do opcji w której można zmienić język klikam na appearance tam też powinnem wybrać plik spolszczenia jednak nie moge wejść w ustawienia :?

Spróbuj odinstalować DC i ponownie zainstalować, bo to może jakiś błąd przy instalacji.

Ewentualnie spróbuj pobrać DC++ z innego źródła, bo może ta jest jakaś skopana.

Hej Magik miałeś racje pobrałem inną wersje [starszą] ale ta zato działa. Dzięki, pozdrawiam :slight_smile:

aha i mam jeszcze pytanko do łącza radiowego, którą opcje proponujecie wybrać ?? w opcji typ połączenia ?

Nie ma to znaczenia dla szybkości połączenia. Opcja ta będzie po prostu widoczna dla innych. Jeśli chcesz być zupełnie uczciwy, to wybierz tę prawdziwą, wtedy inni będą widzieć, na jaki transfer (szybki czy wolny) mogą liczyć.