Kłopot z defragmnentacja

Witam mam duży problem z którym nie mogę się uporać. Kiedyś zainstalowałem sobie Q&Q defrag professional Demo na początku chodził świetnie ale pewnego dnia kiedy chcę włączyć defragmentacje włączam ją i ona natychmiast się skończyła pisze że ukończone 100% i tak samo że wszystkimi partycjami trochę mnie to zdziwiło ponieważ nigdy tak szybko nie defragmentował i to nie zaniepokoiło zobaczyłem na strukturę plików w Q&Q Defrag wszystkie kwadraty zielone czyli oznacza to że wszystkie pliki systemowe. I tak z każdym dyskiem postanowiłem zainstalować innny defragmentator diskepeer 2009 ale robi się ten sam błąd nie idzie defragmentować dysku.Najpierw dysk podczas analizy w ogóle nie pracuje a po analizie pojawiają się wszystkie pliki systemowe. Ja myślę że to jakiś błąd w rejestrze albo pliku systemu. Poniżej zamieszczam Screen z Diskeppera. Bardzo proszę o pomoc. ](*,) ![-o<

a po co pan lazł w komerchę??

Zainstaluj Iobit Smart Defrag. Ale najpierw całkowicie odinstaluj inne defragmentatory

No komercha niestety jest lepsza w defragmentacji. Bardzo proszę jeszcze raz o pomoc. ![-o<

haker146 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

haker146 , a jak jest z narzędziem systemowym do defragmentacji? Ten sam problem?

Rozwiń to niebieskie okienko i wybierz defragmentację całkowitą.

Dlatego masz tylko pliki systemowe bo takie są zaznaczone.