Kłopot z gadu-gadu

Dzisiaj moja siostra zrobiła sobie nowe konto na gg (Ja12), teraz chciałem włączyć gg, żeby przełączyć się na swoje konto, ale się nie da. Reset kompa nie pomaga. Nie mogę dać screena, ponieważ po kliknięciu na darmowym hostingu “przeglądaj” po prostu nie dzieje się nic, i to kolejny kłopot jaki mam. Powiem tylko, że wygląda to tak:

U góry żółte słoneczko, napis “Ja12”, reszt to pomarańczowe tło, bez opcji, bez listy kontaktów, samo pomarańczowe tło. A, i mam starszą wersję gg.

andrut przeinstlauj GG. A dokładniej:

Pobierz najnowsszą wersję GG 7.6 [build 1677] z http://www.gadu-gadu.pl

Odinstaluj GG z kompa.

Usuń pozostałości (foldery).

Przeczyść rejestr.

Zaisntaluj ponownie.

Nic więcej nie da się zrobić? Mam w archiwum kopę waidomości, niektóre rozmowy naprawdę istotne, dlatego zależy mi żeby jakoś problemowi zaradzić bez przeinstalowywania gg. Napisałem już do pomocy technicznej gg, jeśli faktycznie nic nie bęzie się dało zrobić, skorzystam z Twojej rady :-o

musie się dać :wink:

tzn. bez Dodaj, Szukaj etc. czy Gadu-gadu, Kontakty, Narzędzia, Pomoc?

Te drugie raczej powinny być. Klikasz w Gadu-gadu -> Użytkownik -> [Nazwa użytkownika]

Jeśli ich nie ma, zrób tak, jak radzi krzychu13

Złączono Posta : 12.11.2006 (Nie) 21:05

Jeśli nic nie będzie dało się zrobić to skopiuj sobie archiwum. Jest w C:\Documents and Settings[Nazwa użytkownika]\Gadu-gadu[Nazwa użytkownika]. Skopiuj sobie ten folder np. do Moich dokumentów.

Archiwum nie powinno się skasować, ale tak na wszelki wypadek możesz sobie zrobić kopię zapasową :slight_smile:

O, mam screena na dowód.

http://img366.imageshack.us/img366/2732/ggerrorzy5.png

No to w takim przypadku nie zostaje Ci nic innego, niż zrobić to, co poradził krzychu13. A o archiwum się nie martw (nie wiem jak jest w starszej wersji, ale raczej powinno zostać)

kliknij prawoklikiem myszki na te pomarańczowe tło i zobacz może tam się pokażą jakieś opcje do przełączenia

Nie

Złączono Posta : 12.11.2006 (Nie) 21:43

Przeinstalowałem gg, mam teraz nową wertsję, kontakty nie zniknęły, archiwum zresztą też, dzięki krzychu! Bałem się właśnie, że archiwum zniknie, ale jest ok :slight_smile: