Kłopot z odinstalowaniem programu

Witam , mam taki program jetAudio Basic i nie da się go odinstalować przez dodaj/usuń , może ktoś wie o co chodzi ??? bo chce się tego pozbyć ale się nie da ! Pomocy .

sandrok , a z menu start możesz odinstalować?

no nie wiem jak z menu start to zrobić ale jak się nie da przez dodaj/usuń no to nie wiem jak to zrobić , próbowalem usunąć z program files ale tez się nie dało i co dalej ?

w folderze jet audio masz plik uninstalljet - kliknij 2 razy

sandrok , spróbuj którymś programem z tej strony > http://www.idg.pl/ftp/kategoria/pc_217/ … ramow.html

Ale gdzie w folderze ? napisz dokładniej

w folderze jet audio w program files; jeśli u ciebie nia ma(inna wersja?)

spróbuj w ten sposób - otwórz klucz

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall

poszukaj klucza COWON i po prawej będziesz miał wpis UninstallString,

kliknij na nim prawym, modyfikuj i skopiuj dane wartości do schowka

(potem anuluj), następnie wklej to do uruchom i ENTER

jeśli klucza cowon nie będzie to po prostu wyrzuć folder jet audio, potem

oczyść rejestr z jego wpisów - będą w kluczch cowon(np.regseeker może

ci je wyszukać) - jeśli miałeś jet audio ustawiony do odtwarzania jakichś plików to wcześniej zmień skojarzenia

ps. sprawdż też ten klucz, ale tam jest mało wpisów, możesz go w ogóle nie mieć - HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall

poprawka !!

\Program Files\InstallShield Installation Information{DF8195AF-8E6F-4487-A0EE-196F7E3F4B8A} - kliknij na pliczek setup z trybikiem, jeśli

będzie appname - jet audio u góry, kliknij na plik setup.exe - odinstaluje

j.audio - uwaga - folder jest ukryty, musisz zaznaczyć pokaż ukryte pliki itd. w opcje folderów, ponadto folder(oznaczony kodem w nawiasach

klamrowych) może być inny, więc musisz wejść do folderu, kliknąć na mały pliczek setup z trybikiem i sprawdzić pod appname, jaki to program,

a następnie tylko setup.exe