Kłopot z windows media

Witam mam mały kłopot chodzi mi tutaj o windowsa media player podczas ogladania filmów w internecie mam zaciemniony obraz i prawie nic niewidac a u kumpla wszytko chodzi normalnie odinstalowelem kodeki i zainstalowalem inne ale to nic niedaje i niewiem co zrobic a wiec Prosze o pomoc

Witam,własnie zamierzałem napisac o tym samym,jak tylko chce coś oglądnąc z netu i otwiera sie to przez media player,dzwiek jest normalny ale obraz jakby ktos patrzyl przez noktowizor albo urzadzenie wykrywajace ciepło,wiem ze to brzmi smiesznie ale nie potrafie inaczej tego wytłumaczyc

A w moim przypadku o mały włos ten “cudowny program” nie doprowadził mnie do reinstalacji systemu. :oops:

Ale zapomnialeś tu dodać, że stało się tak na skutek

więc w tym wypadku nie winiłbym aż tak bardzo WMP 11…

Cieszyć się, że wszystko wróciło do normy :slight_smile:

Pozdrawiam

Owszem, dobrze że jakimś cudem wróciło 8)

… ale nadal nie mogę zainstalować WMP11…a jak juz się zainstaluje to program się zawiesza. :cry:

ja mam starsza wersje media playera,czy myslicie ze zainstalowanie 11 cos zmieni?

Odradzam zainstalowanie WPM11 i IE7 po prostu są całkiem zwalone, naprawdę poza tym że ładniej wyglądają to nic nie zmienia a wręcz utrudnia korzystania z tych programów.

no dobra niby wszystko pinknie i ladnie ale nadal niewiem jak ten problem rozwiazac mam podstawowego WMP czy ktos wie co zrobic ??

pawelyoy

Zapoznaj się z materiałami na tej stronie.

Są tam poruszane różne problemy i pomoc w ich rozwiązywaniu, związane z używaniem WMP .

Pozdrawiam