Kłopot z wirusami

Cześć. Ostatnio skanowałem kompa Ad-aware 6 Pro i wykrył dwa wirsuki. Usunołem je ale musiało coś zostać, bo przy uruchamianiu kompa wychodzą dwa komunikaty o błędzie jeden coś z plikiem bridge.exe, a drugi jejc.exe. Jak usunąć te dwa wyskakujące okienka?

Zainstaluj program RegCleaner i wywal je z autostartu i rejestru

Może sprobuj przeskanować kompa innymi antyvirami??

Dobra myśl :wink:

Skanowałem jeszcze Nortonkiem (niestety nieaktualna baza wirusów) i to samo. Użyję tego RegCleaner’a :stuck_out_tongue:

A znacie jeszcze jakieś inne podobne programy prócz RegCleaner?

Np. System Mechanic (trial 30 dni).

http://www.iolo.com/downloads.cfm

No to zaaktualizuj bazę wirusów :lol:

Jv 16 Power Tools 1.3.0.195 ta wersja nie ma ograniczeń. Dostępna np. w najnowszym niezbędniku.

Proponuje McAfee AVERT Stinger 2.2.3

Darmowe narzędzie autorów programu antywirusowego McAfee, umożliwiające usunięcie kilkudziesięciu wirusów i trojanów, w tym niezwykle niebezpiecznego wirusa W32.MyDoom.A oraz jego mutacji. Aplikacja posiada graficzny interfejs oraz generuje raporty. Możliwa jest także zmiana podstawowych opcji konfiguracyjnych programu. Aplikacja wykrywa i usuwa nastepujące “szkodniki”: BackDoor-AQJ, BackDoor-JZ, BackDoor-JZ, Bat/Mumu.worm, Exploit-DcomRpc, IPCScan, IRC/Flood.ap, IRC/Flood.bi, IRC/Flood.cd, NTServiceLoader, PWS-Narod, PWS-Sincom.dll, W32/Anig.worm, W32/Bagle@MM, W32/Blaster.worm (Lovsan, ) W32/Bugbear@MM, /Deborm.worm.gen, W32/Doomjuice.worm, W32/Dumaru, W32/Elkern.cav, W32/Fizzer.gen@MM, W32/FunLove, W32/Klez, W32/Lirva, W32/Lovgate, W32/Mimail, W32/MoFei.worm , W32/Mumu.b.worm, W32/MyDoom, W32/Nachi.worm, W32/Netsky, W32/Nimda, W32/Pate, W32/Sdbot.worm.gen, W32/SirCam@MM, W32/Sober,W32/Sobig, W32/SQLSlammer.worm, W32/Swen@MM, W32/Yaha@MM.

tu to znajdziesz : http://download.nai.com/products/mcafee … tinger.exe

Tak samo jak innym proponuje…

sciagnij HijackThis

i secanuj logi.

P.S nie wiem czy korzystałes juz z tego…ale na wszelki wypadek napisze jak sprawdzić logi.

Po zainstalowaniu