Kłopoty z firefoxem

(Oia2) #1

Ostatnio mam dziwne problemy przez firefoxa. Otóż nie razx gdy wchodze na www lub zamierzam wejść na google lub wysłac nowy post na forum dobreprogramy, to nagle wszytsko jakby stanęło i łączy przez około 5 minut, lub wcale, "dzięki" czemu musze odświeżać pzregladarke, w Mozilli takie rzeczy nigdy nie miały miejsca 8)

(123448) #2

błąd pracy przeglądarki? :? spróbój odinstalować i wszystkie wpisy firefoxa skasować i na nowo zainstalować.

p.s czy ten problem zawsze się powtarzał gdy już 1 raz zainstalowałeś firefoxa? czy od jakiegoś czasu?

(Oia2) #3

Od jakiegoś czasu :confused:

(Damian) #4

Nie wiem czy to to samo, ale też mam ten problem...

Bywa, że po kliknięciu na link do strony proces zawiesza się przy jej ładowaniu i nawet odświeżanie nie pomaga.

Strony ładują się dopiero po ponownym uruchomieniu przeglądarki.

Niestety, ale na dzień dzisiejszy nie poradziłem sobie z tym problemem.

(123448) #5

mi to się dzieje przy pracy z IE więc się ograniczyłem do używania tej przeglądarki. ale u mnie jak sie zawiesi to ponowne uruchomienie nic nie daje bo znów będzie błąd i musze resetować komputer :?

(Oia2) #6

Damian to to samo :stuck_out_tongue:

Gdy chcę wejść przez google na jakąś strone to pasek nie ładuje sie i nawet klikania na odśwież nie pomagają. :frowning:

(Damian) #7

Gadałem kiedyś z Boczim i również miał ten problem, więc musi to być jakiś bug Firefoxa.

Korzystałeś może ze sposobu na przyśpieszanie firefoxa ?

(Oia2) #8

Chyba, pierwszy raz o tym słysze, wskazane jest przyspieszenie firefoxa? Ty sobie przyspieszyłeś? :slight_smile: :wink:

Podrawiam :smiley:

(boczi) #9

Właśnie przyspieszanie, czyli grzebanie w about:config i funkcjach pipeliningu, czy użycie programu FireTune może powodować coś takiego, jak i przestawianie się obrazków w różne miejsca. Pomaga czasem użycie F5, ale nie zawsze. Co do "zwiechy", spróbuj wtedy naciskać Esc i wchodzić na nowo.

(Oia2) #10

Dzięki za info Boci, a co do Twego sposobu to wyprubuje go przy najbliższej okazji :slight_smile: Pozdrawiam :smiley: