Kłopoty z klawiaturą!

Witajcie! :heej:

Mam co raz czeste klopoty z klawiatura :? Podczas każdego odpicia kabla klawiatury od komputera, po ponownym podpieciu przestaje dzialac :frowning: Nie mam rzadnego wirusa, poniewaz kilkakrotnie skanowalem caly komputer i nic nie wykrylo, a mam najnowszego Nortona Antyvirusa 2006 PL. Pisze teraz z klawiatury ekranowej i jest to bardzo nie wygodne :?

Blagam pomuzcie. Z gory dziekuje.

A czy robisz to kiedy komputer jest włączony czy wyłaczony ? Bo jeśli włączony to nalezy go wyłaczyć ;] i dopiero podpinac klawiaturę :stuck_out_tongue:

:spoko:

tak jak pisze @kasio6 kazde gniazdo PS2 czy USB posiada napięcie, gdzie mogło dojść do zwarcia, spróbuj usunąć klawiature, gdzie sprawdzisz czy wykrywa klawiature, start-> uruchom-> devmgmt.msc

P.S

Również mogło dojść do uszkodzenia gniazda PS29USB0

hej.jesli ktos mial podobny problem to prosze o pomoc mianowicie od pewnego czasu nie wykrywa mi komp klawiatury [z malymi przerwami] wczesniej podobny problem mialam z karta sieciowa ale narazie ok. czasem wiesza mi sie mysz. pocztkowo pomagal reset [i na myche i na klawiature]. czy jest to raczej problem z klawiatura czy plyta gl.? [wczeniejsze problemy z karta sugeruja ze to raczej ta plyta]

klawiatura mint, mysz genius, karta dlink i plyta asrock. z gory dziekuje.

yeelfa , klawiatura i mysz pod ps2 czy USB?

Mozliwe ze ci sie klawiatura uszkodzila.Pozycz od kogos kalwiature i sprawdz jak bedzie chodzi c to znaczy ze jest wina klawiatury.

Oty Kosz.

klawiatura i mysz pod ps2. klawiatura czasem dziala wiec wszelkie proby sprawdzania innych moga byc nieobiektywne. ale dziek za fatyge dj. raptor. ktos ma inne pomyly???