Kłopoty z programem SkyDrive Explorer 1.4


(zielony nowicjusz) #1

Korzystam z usługi SkyDrive w Windows Live. Po zalogowaniu się na stronie Windows Live mam dostęp do usługi SkyDrive w postaci takiej jak na zdjęciu http://a.yfrog.com/img532/9112/skydrive.jpg . Natomiast po zalogowaniu się na tę samą usługę za pomocą programu SkyDrive Explorer ukazuje mi się pusta strona. Dopóki nie została zainstalowana aktualizacja programu do wersji 1.4, SkyDrive Explorer umożliwiał dostęp do folderów jak na zdjęciu. Ktoś potrafi mi wyjaśnić co uczynić by było jak przed aktualizacją? Z góry serdeczne dzięki.


(kamil_w) #2

Jaki masz system? Jeśli Windows XP, to zainstaluj wszystkie poprawki. U mnie przed aktualizacją nie widziałem folderów, a po przeprowadzeniu aktualizacji wszystko zaczęło działać jak należy


(zielony nowicjusz) #3

Sprawa dotyczy winXP i windowsa 7. Aktualizacje mam ustawione na automatycznie więc instaluje się wszystko co Microsoft udostępnia. Może jeszcze nie wszystkie poprawki do mnie nie dotarły.


(hevet) #4

Spróbuj najnowszej wersji 2.1.

http://www.dobreprogramy.pl/SDExplorer, ... 15868.html


(zielony nowicjusz) #5

hevet,dzięki serdeczne.Zaiste wersja 2.1 działa.Zamykam temat.


(Monczkin) #6

zielony nowicjusz , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych kłopotów w nazwie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat.

viewtopic.php?f=16&t=394978