Kłopoty z przeglądaniem

(rencista) #1

Witam! Sformatowałem dysk i wgrałem nowy Win XP z SP2 ale przeglądanie stron jest bardzo uciążliwe ze względu ,że obraz pływa a nie przesuwa się normalnie. Może cos z karta graf. mam ATI Radeona i proc. 2800! Prosze o pomoc :o

(Kosior6) #2

rencista , sterowniki od karty graficznej zainstalowane ?

(DiamondBack) #3

jesli stery masz zainstalowane to w takich przypadkach czesto pomaga zwykly reset :wink:

(Danielm86) #4

zainstaluj sterowniki do karty i zmień odświeżanie na wyższe

(rencista) #5

Wielkie dzięki :lol: Podwyzszyłem szybkość odświezania do 75 i jest bardzo dobrze bo było 60 a mam flatrona L17305. Jeszcze raz dzięki :smiley: :smiley:

(Kosior6) #6

Ustaw 85 lub wyższą, ponieważ te wartości odświerzania są mniej szkodliwe dla wzroku ;]

:spoko:

(Spam) #7

Wyższe mogą być szkodliwe dla monitora :stuck_out_tongue:

Wszystko zależy od tego, jaka rozdzielczość i jakie odświeżanie dla tej rozdzielczości ekranu obsługuje monitor.

(Danielm86) #8

oczy ważniejsze od monitora. ja mam 100Hz

(Kosior6) #9

Ja mam 1024x768, ale tylko przy 60hz odświerzania, bo puki co mam taki stary monitor i to jest max, ajeśli chcę większe odświerzanie to musze wziąć roździelczość 800x600 ale niestety w takiej nie umiem pracować i dlatego musze mic tylo 60Hz :frowning:

(Danielm86) #10

no to długo nie posiedzisz :mrgreen: Twardziel :mrgreen:

(Kosior6) #11

Chłopie ja juz tak jade 4 lata :stuck_out_tongue_winking_eye: Miałem flatrona, ale padł więc jadę na razie na tym :stuck_out_tongue: Mam okularki więc może coś dadzą :stuck_out_tongue:

:spoko:

(Spam) #12

Pewnie, że ważniejsze - kto by się tam martwił, że się monitor zepsuje.

To rozsądne minimum.

A to mój tekst! :smiley:

(Klepa89) #13

Nie twardziel tylko za kilka lat będzie miał szkła jak denka od słoików.

(Kosior6) #14

No skor tak mówicei to juz teraz jade na 800x600 85Hz, ale mam pytanie, otóż mam zaznaczona opcję "Ukryj tryby których monitor....." i ustawiłem 800x600 i te 85 Hz to czy moze to się przyczynić do większego grzania monitora ? 85Hz chce odpalic tylko przy 800x600, monitor jest z 1996 roku :frowning: