Kłopoty z rozmowami głosowymi na skype

(Andrzejno) #1

osotnio dość cześto mam takie kłopoty z rozmowami głosowymi na skype.

Już to zgłaszałem do BOK, ale oni twierdzą, że to jest sprawa takich programów, jak pobieranie plików z internetu. Nie wiem czy nto jest tu problem w tym, kiedyś mogłem rozmawiać godzinami przez skype, teraz raptem po kilku sekundach, to zależy z kim rozmaiwam, rozłącza mi się cała rozmowa. Nie wiem z której strony jest ten błąd. Czy z mojej strony, czy z drugiej strony kompa.

Odradzali mi, abym się pozbył wszelkiech programów związanych ze ściąganiem plików. Ale czy to jest możliwe? Przecież tylu użytkowników ma takie programy i chyba nie mają takich sytuacji co ja.

CZęsto z tego nie korzystam, ale gdy do tego dojdzie, to raptownie długo nie moge rozmawiać, bo coś mnie rozłącza.

A dopiero co instalowałem system, także niemożliwe, abym miał jakieś kłopoty z komputerem.

Próbowałem też skonfigurować też skype, ale to na próżno

Także pomóżcie

(Adarek) #2

To może by możliwe jak używasz jednoczesnie skype i ściągasz coś z netu np. za pomocą jakiegos programu p2p.

W czasie rozmowy wszystki tego typu programy - gg też - najlepiej wyłącz, aby całe pasmo poszło na skype.

(Andrzejno) #3

ale odnośnie gg nic nie mówili, tylo przestrzegali przed programami typu do ścugania plików.

Już niestety się tego pozbyłem, jestem na czysto, nawet sam system sobie przeinstalowałem i chyba też nic nie pomogło.

Już rozmawiałem darmowo i jednak coś przeszkadza na linii, ale o wyłączeniu gg nic nie wspominali.

Ale z tym skype, to chyba nie tylo ja mam takie kłopoty, pogrzebałem trochę po internecie, to ludzi mają jeszcze gorsze kłopoty z tym.

No, ale tu w tym przypadku licze się ja, bo chciałbym mieć dobre połączenie, a nie rozrywanie linii