Kłopoty z rozmowami głosowymi na skype

osotnio dość cześto mam takie kłopoty z rozmowami głosowymi na skype.

Już to zgłaszałem do BOK, ale oni twierdzą, że to jest sprawa takich programów, jak pobieranie plików z internetu. Nie wiem czy nto jest tu problem w tym, kiedyś mogłem rozmawiać godzinami przez skype, teraz raptem po kilku sekundach, to zależy z kim rozmaiwam, rozłącza mi się cała rozmowa. Nie wiem z której strony jest ten błąd. Czy z mojej strony, czy z drugiej strony kompa.

Odradzali mi, abym się pozbył wszelkiech programów związanych ze ściąganiem plików. Ale czy to jest możliwe? Przecież tylu użytkowników ma takie programy i chyba nie mają takich sytuacji co ja.

CZęsto z tego nie korzystam, ale gdy do tego dojdzie, to raptownie długo nie moge rozmawiać, bo coś mnie rozłącza.

A dopiero co instalowałem system, także niemożliwe, abym miał jakieś kłopoty z komputerem.

Próbowałem też skonfigurować też skype, ale to na próżno

Także pomóżcie

To może by możliwe jak używasz jednoczesnie skype i ściągasz coś z netu np. za pomocą jakiegos programu p2p.

W czasie rozmowy wszystki tego typu programy - gg też - najlepiej wyłącz, aby całe pasmo poszło na skype.

ale odnośnie gg nic nie mówili, tylo przestrzegali przed programami typu do ścugania plików.

Już niestety się tego pozbyłem, jestem na czysto, nawet sam system sobie przeinstalowałem i chyba też nic nie pomogło.

Już rozmawiałem darmowo i jednak coś przeszkadza na linii, ale o wyłączeniu gg nic nie wspominali.

Ale z tym skype, to chyba nie tylo ja mam takie kłopoty, pogrzebałem trochę po internecie, to ludzi mają jeszcze gorsze kłopoty z tym.

No, ale tu w tym przypadku licze się ja, bo chciałbym mieć dobre połączenie, a nie rozrywanie linii