Klopoty z usunieciem PPSTREAM

Witam,

Pisalem juz o klopotach z usunieciem PPStream z komputera.Dziekuje za wszystkie wskazowki dot.usuniecia tej aplikacji.Ale do tej pory zadne z nich nie odniosly oczekiwanego rezultatu.Nie chce tego miec w systemie bo zwyczajnie mi przeszkadza.Probowalem CCleanerem Odkurzaczem.I nic.Moze ktos ma jakis pomysl jak to wyrzucic?Pozdrawiam.

Spróbuj odblokować programem

Unlocker

>>> http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … cker+1.8.7

Dziekuje ,ale jest malutki problem.Bo wszystkie opisy,komendy do tego programu to znaki zapytania,wykrzykniki,sredniki itd.Zapewne wiedzialbym jaka jest przyczyna,z powodu ktorej nie moge usunac programu gdybym umial odczytac co jest napisane w ramce,ktora sie pojawia zaraz po uruchomieniu dezinstalatora.Niestety pod napisami czytelne jest tylko “ROZPOCZNIJ” “ANULUJ”.Wszystko inne to te magiczne znaki.Przed chwila probowalem REVuninstaler.Odznaczylo pliki.Niby usunelo.W CCleanerze ikonki nie bylo.Ale zaraz po tym pojawila sie w dolnym pasku zadan.I dostalem swira;niby nie ma sie czego bac.Program zajmuje niewiele pamieci,a tej mam dosc 320Go.Ale jakos nie moge przezyc,ze nie jestem go w stanie wyrzucic.A nie bede robil formatu dla paru mega smieci.Musi byc jakies wyjscie…Dlatego licze na Wasza wiedze,bo moja naprawde jest uboga.Pozdrawiam i dziekuje za pomoc.

A nie ma go w uruchomionych procesach ??

Może by go potraktować Kill Boxem :

http://www.instalki.pl/programy/downloa … illBox.php

A potem posprzątać po nim np CCleanerem :?

Dziekuje.Sprobuje.Ciezko sie zorientowac o czymkolwiek przez te dziwaczne znaki.Gdyby choc po chinsku pisalo to moze znalazlbym tlumacza,ale ze znakow zapytania srednikow i innych to ciezko cos odczytac.

Zobacz, czy w menedżerze zadań, w zakładce procesy jest proces od tego programu. Jeśli tak to usuń go. Wywal go także z msconfig (zakładka Uruchamianie) jeśli tam jest.

Dziekuje.Problem rozwiazalem.Faktycznie program byl w uruchomionych programach.Dziwnym zbiegiem okolicznosci po jednej z aktualizacji Windows mi zablokowal jego uruchomienie i wtedy moglem go spokojnie wyrzucic.Dziekuje.