Klucz do gry z allegro

(Driv Driv) #1

Witam,

Zainteresowała mnie gra Battlefield: Bad Company 2 a szczególnie tryb multiplayer. Dowiedziałem się, że można kupic klucz na allegro nawet za 60 zl, pobrac z EADM gre i cieszyć się oryginalną niczym nie skrępowaną rozgrywką. Rzeczywiście jest kilka takich aukcji.

Tylko jak to wygląda ? Próbował już ktoś takiego czegoś? Głównie chodzi mi o to jak pobrać póżniej tą grę ze strony EA?

Raczej nie martwię się, że jest to niebezpieczne ale chętnie wysłucham opinii o takiej formie zakupu gry.

(neo10) #2

to obecnie całkiem normalna forma ;] na ogół działa to przez steam.. instalujesz go dostajesz prezent w formie kupionej gry i możesz pobrać instalację ;]

(Jacek Bydgoszcz) #3

Na aukcjach masz wyjaśnione co i jak. Ściągasz EADM, zakładasz konto, wpisujesz klucz i pobierasz grę. Jak gra się pobierze klikasz Instaluj i możesz grać.

Oczywiście gra w tym wypadku nie potrzebuje żadnej płyty w napędzie.

(Driv Driv) #4

A jak to jest z licencją? Czy to co ściągnę na dysko mogę sobie normalnie nagrać na płytę i zainstalować, odinstalować kiedy chcę? I jak w razie czegos udowodnić, że jest to legalna kopia?

(Patrykol270) #5

jest legalne, w kazdej chwili i na kazdym komputerze logujac sie na swoje konto EADM

(Piecuch21) #6

Więc tak nie czytałem wszystkiego ale ja kupuje tak gry :slight_smile:

Bierzemy Kup Teraz po przelaniu pieniążków i zaksięgowaniu przelewu dostajemy klucz na podany wcześniej e-mail tak zwany cd-key z instrukcją procesu , instalujemy steam aktywuj konto steam w zakładce wpisujemy kod i w bibliotece gier mamy swoje gry klikamy na jej tytuł prawym zainstaluj grę i cieszymy się w pełni oryginalną grą :slight_smile: Dodam że ten proces i mieć taką grę jest w pełni legalne ponieważ kody są z pisane z oryginalnych pudełek gier i wysyłane na nasz e-mail :slight_smile:

Myślę że pomogłem .

Pozdrawiam Piecuch21 .