Klucz do Kasperskiego

(Malgos 21) #1

Kupiłam nowy ze sklepu antyvirus Kaspersky7.0 i mam problem ze znalezieniem klucza aktywacyjnego powinien byc na opakowaniu od płyty cd ale go nie ma Czy ktos mogłby mi powiedziec gdzie go znalezc. Z góry wielkie dzieki Prosze o pomoc

(Arekmalek) #2

Poszukaj jeszcze raz a jak nie znajdziesz to dzwonisz do sklepu gdzie go kupiłaś :wink:

(Malgos 21) #3

ale ja nie wiem gdzie go szukac bo komputery nie sa moja mocna strona jesli wiesz cos wiecej to napisz dzieki

(Pgg) #4

Klucz aktywacyjny masz na certyfikacie autentyczności produktu. Powinnaś mieć taką małą kartkę która jest tym certyfikatem.

(Kaka') #5

margaretka

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu oraz nie używając polskich znaczków (ę, ą, ś, ż, ź, ć, ń, ł, ó). Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tą stroną oraz tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif

(Michaił) #6

Jeżeli naprawdę kupiłaś tego Antywira i nie umiesz znaleźć kodu to jak masz paragon, idź z pudełkiem do sklepu i powinni ci go pokazać albo wydać inny egzemplarz. Jeżeli nie wiesz który to sklep to jak go kupilas? :expressionless: .... Spytaj się w takim razie kogoś kto ci kupił. Możesz także zadzwonić do Kasperskiego i powiedzieć że zakupiłaś ich produkt i nie możesz znaleźć klucza. Gdzie on ewentualnie może być itp, itd...