Klucz do office 2007

(Agnes290) #1

Witam.

Opisze mój problem. W tamtym roku kupiłam laptopa z office wersja próbna. Nic z nim nie robiłam a teraz wyskakuje mi informacja żeby wpisać klucz 25 cyfrowy, którego nie mam. Skąd mam dostać ten klucz?? :frowning: A jeżeli tego offica zlikwiduje to czy będe mogła wgrać sobie nowego offica??? Pomóżci mi z tym kluczem.

(MarS) #2

Kupić w dowolnym sklepie komputerowym

(ybu) #3

Wersje próbne programów oferują te same funkcje co dostępne do kupienia wersje pełne, jednak tylko przez ograniczony czas.Teraz trzeba zakupić licencję na używanie programu.Nie lepiej skorzystać z darmowego programu OpenOffice.org , a tamten odinstalować?

http://www.dobreprogramy.pl/OpenOfficeo ... 12754.html

(CzajAn) #4

Skoro nic z nim nie robiłaś, to powinnaś mieć możliwość 25 uruchomień, i nie jest do tego potrzebny żaden klucz. Kliknij na "Kontynuuj" w oknie żądania klucza i w następnym oknie uzyskasz informacje o ilości pozostałych uruchomień. Możesz je bezproblemowo zamknąć i spokojnie korzystać z wersji próbnej MS Office 2007

Posiadacze konta w usłudze 'windows live' mogą pobierać klucze umożliwiające 60-dniowe korzystanie z programu,

Nie dla wszystkich :slight_smile: