Klucz do Visty

Witam.

Właśnie przed chwilą zacząłem sciąganie najnowszej Visty Beta RC2 i mam taki dylemat: gdzie uzyskać numer seryjny do tej wersji?

I jeszcze przed chwilą mi sie drugie pytanie nasunnęło: czy mogę uzyskany numer seryjny Visty na moje konto Live ID przekazać wraz z sciągniętym systemem koledze?

Budlit visty RC2 jest osobnym budlitem (instalacja Visty) czy uaktualnieniem RC1 (aktualizacja RC1)?

Czy jeżeli jestem osobą nie prowadzącą działalności w branży IT (bo niemoge mam 13 lat) moge ściagnąć legalnie Vistę?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Możesz sciągnąć a klucze pasują z RC1 i Bety 2

Aha dzięki,z kluczem wykombinowałem że dam “Pobierz RC1” i już mam klucz, a co z tym przekazaniem klucza?

vista rc2 to nowa odsłona visty a cd-key mozna legalnie dostac na stronie windowsai od rc 1 tesz pasuje cd-key :smiley:

Viste moze sobie kazdy sciagnac :lol: i kozystac do wakacji 2007 jak masz klucz.Bo tak tylko 14 dni :?

  1. Jezeli mnie pamięć nie myli to można uzywać jednego seriala na max 10 komputerach

(u mnie jest ich 7 i wszystko dziala z aktywacja ;P)

  1. Naprawa zauważonych/zgłoszonych usterek i błedów

Traktować można jako ostatnia beta wersje przed finalna

teraz sciagam rc2 - posiadam zainst. rc1 i powiem czy ozna aktualizowac lecz pewnie mozna instalowac od nowa jak i aktualizowac z poprzedniej wersji

  1. kazdy moze sciagac legalnie viste nei wazny jest wiek czy branza

pozdrawiam

Czyli mogę ten klucz przekazać koledze?

tak mozesz :wink:

Oki dzięki!

Patrząc na to teoretycznie to lepiej jak kolega sobie sam wygeneruje klucz… To nic nie kosztuje i trwa chwilę.

Mógby ktoś mi dac dokuadnego linka na stronie microsoftu fzie można ten klucz wygenerować bo nie mogę tego za nici znależć … :wink:

Robinho5 tutaj patrzyłeś ??

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=100842