Klucz do xp

(12daro) #1

mam oryginał xp home edition wersja 2002 servis pack 1

i duzy problem zgubilem klucz nie mam rachunku i sformatowany dysk

czy da sie do jakosc "ugryzc"

(El Presidento) #2

A nie masz naklejki na obudowie komputera :?

(12daro) #3

niestety nie mam

(El Presidento) #4

Napisz do Microsoftu :roll:

http://www.microsoft.com/poland/cok/default.mspx

(Kulpek) #5

tutaj masz odpowiedz:

http://www.tweaks.pl/artykul-156.html

(Polko P L) #6

jak masz oryginalny nośnik i opakowanie do idź do sklepu lub dzwoń...

(Marek Kozaczuk) #7

ten program nie posiada takiej opcji co tam piszą, chyba że jest ukryta.

dziwne że nie masz ani klucza ani faktury. jaka wersja OEM czy BOX?

(12daro) #8

wersja oem

mialem kiedys dwie plyty i dwa klucze teraz mam 1 plyte i klucz ktory nie pasuje aniestety kontak z osoba ktorej sprzedalem 2 plyte jest niemozliwy

i tak oto zostalem tylko z plyta

(lazikar) #9

Zadzwoń do Microsoft i problem bedziesz miał z głowy.

problem w tym ze nie masz potwierdzenia ze system jest legalny ( Rachunku)

(Kulpek) #10

wlasnie cos mi sie nie wydaje zeby Microsoft podal klucz do Windowsa bez rachunku... :?

(Ford Fokus) #11

A nie musisz miec tego Windowsa ZAINSTALOWANEGO? :-s

Złączono Posta : 24.01.2006 (Wto) 23:11

On tam pokazuje jakieś cyferki jak sie ma płyte włożoną ale to nie jest cd-key :expressionless:

(Golden Finger) #12

Bardzo ciekawe :slight_smile:

Coś nie za bardzo z czytaniem postów.

:okulary:

(adam9870) #13

Przecież napisał, że nie ma klucza i ma sformatowany dysk. Więc nie może zainstalować windowsa bez klucza aby zobaczyć klucz :stuck_out_tongue:

Najlepiej zadzwoń do polskiego oddziału Microsoft i przedstaw im swój problem. Może coś poradzą i odzyskasz klucza :?

(Bartekn77) #14

......FORUM-RULES-READ1... 8)

luka nie udostępniaj tutaj cd-keyów :wink: A tak poza tym zajeżdża mi tu serialem który w p2p grasuje :stuck_out_tongue:

Jeżeli masz wersje OEM to powinieneś mieć naklejkę...

Również radzę zadzwonić do Microsoftu. Tylko tak sobie myślę, że ciężko może być żeby ich przekonać...

(pysiu) #15

moze tak regulamin sobie poczytasz :twisted: :twisted:

(system) #16

a czy w wersji oem , on sie instaluje na dysku , a potem dopiero chce sie aktywować ??? ,

przynajmniej ja tak mam .

(Maciejboss) #17

jak mialem homa i instalowalem go przez dosa to nie wpisywalem klucza tylko musialem potem zadzwonic do microsoftu i aktywowac produkt,A teraz kupilem pro to musze wpisywac cd-keya ale nie musze aktywowac

(Boner3773) #18

hmm, a może jak masz zainstalowany ten win. spróbować SIW (System Info for Windows) tam w zakładce Software/Secrets/ masz podane cd-keye etc. może to pomoże...zaraz dam Ci linka...

nie musisz instalować a programik pokazuje wiele ciekawych i interesujących wątków =p

mam nadzieje że pomogłem =)

(Marek Kozaczuk) #19

przecież klucz powinieneś mieć na certyfikacie naklejonym na obudowę komputera, jak to w końcu jest z tym twoim kluczem co?

nie dadzą. potrzebna jest faktura a on pisał że jej nie ma.

(Boner3773) #20

jak nic nie możesz zrobic..dzwoń do microsoftu, i przedstaw swój problem... albo tez może spróbuj iść do sklepu gdzie kupiłeś, może jak brałeś fakturę to mają kopie i może dadzą Ci odbitke czy coś?

idź do sklepu gdzie kupiłeś i pogadaj ze sprzedawcą.