Klucze w rejestrze

Hej

2 Dni temu porzątkowałem trochę komputer. W końcu uzyłem programy odkurzacz. Usuneło mi troch plików. Pozniej uzyłem Monitor Porzuconych Folderów (terez z pakietu odkurzacza) bardzo dużo plików znalazło usunołem je. Komp normalnie został czysty. W pasku start usuneły sie aplikacje które instalowałm wczesnij. Teraz chce sobie rejestr przeczyscic ( uzywam w tym celu programy regseeker ) i wykryło mi ok 2391 plików z rejestru nigdy wczesniej tyle nie miałem góra może z 200. I moje pytanie brzmi czy mogę je usunąć i czy nic się ie stanie??

Jeżeli miałeś bardzo dużo plików i je usunąłeś wcześniej wspomnianymi programami to bardzo możliwe, że te klucze w rejestrze co program podpowiada są rzeczywiście do usunięcia. A dlatego ponieważ każdy pliczek mógł (ale nie musiał!) zostawić jakiś ślad w rejestrze… :?

Jeżeli obawiasz się usunięcia tych znalezionych kluczy to najlepiej wykonaj przed tym zapasową kopię zapasową rejetru oraz ewentualnie zrób punkt przywracania systemu. I wtedy jak system będzie działał niestabilnie to będziesz miał możliwość powrócenia do poprzedniego stanu. Opis dotyczący tego jak wykonać kopię zapasową rejestru znajduję się w tym temacie:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=74592

Na pytanie czy możesz te pliki spokojnie usunąć nie można raczej odpowiedzieć ponieważ nie wiemy co masz aktualnie na dysku, co usuwałeś wcześniej, jakie to klucze program proponuję Ci usunąć etc…