KM Player-Nie odtwarza pilku MKV-Matroska

KM Player nie może otwrzyć pliku MKV, przy własnych ustawieniach domyśłnych.Nigdy wcześniej nie miał problemów z plikami mkv-matroszka.

Dodatkowo mam kodeki K-lite Pack, które nie są bezposrednio zintegrowane KM-Playerem.Po zmianie ustawienia w KM-Player; KM Matroska Splitter na Gabest MKV Splitter, KM-Player z problemami otworzył plik.Jednakzę nie mam dzwięku.

Co może byc przyczyną i jak w takej sytuacji znaleść rozwiązanie oddnośnie dzwięku. :?:

Np:WMP12 otwiera bez problemu mkv.

Witam

Odinstaluj wszystkie kodeki, KM Player itp. Potem CCleaner’em wyczyść rejestr, następnie zainstaluj Media Player Classic - Home, i AllPlayer, ściągnij w AllPlayer’ze kodeki i jesteś w domu (MPCH ma w sobie kodeki). Wszystko znajdziesz w dobreprogramy.pl. Pozdro :slight_smile:

Ja zawsze mam aktualny:

real alternative

K-Lite Codec Pack

KM player

Wszystko czyta :smiley:

CCCP Codec , ffdshow i ew.-ale nie koniecznie-real alternative , jest wszystko w dp.pl w dziale programy > multimedia i bedzie chodzic bez problemów. otworzysz tym wszystko.

Odinstalowałem wszelkie paczki kodeków tj;K-Lite itp.Zaisntalowałem Divx-kodeki i na końcu Real Alternative-kodek,-wszystko już działa :smiley:

Ja też mam problem z KMPlayer moze mi ktos pomoc ?