Kmixer.sys (usunięcie)

Z waszego forum wyczytałem , że kmixer.sys jest sterownikiem Kernel Mode Audio Mixer.

Szperałem po necie o tym Kernel Mode Audio Mixer i nic nie znalazłem, na kompie to samo. Czy można to jakoś wyłączyć, lub usunąć(tego kmixera, albo kernel mode audio mixera)? Na cholerę mi taki sterownik jak mam swój od karty muzycznej.

I czy mogę go usunąć z konsoli odzyskiwania(tego kmixera)? Tzn. czy jak go usunę to, czy komputer będzie normalnie chodził? Jeżeli tak, to po prostu bym go usunął.

menederurzdze.jpg

Zrobiłem tak jak mówiłeś, ale sądzę, że srean miał dotyczyć czegoś konkretnego, tylko nie powiedziałeś mi dokładnie czego mam srean zrobić.

Puki co wygląda to tak. Jak będzie trzeba nowy, czy inny to mów.

To wiem, że akurat w niczym nie przeszkadza.

Dzieje się tak, gdyż gryzie się ten port z innym. I jak ten spróbujemy naprawić, to znowu inny będzie ze znakiem zapytania(czyli nie można tego rozwiązać). Wiem także, że ten port nie przeszkadza w poprawnym funkcjonowaniu systemu. Powiem także, że ten znak zapytania przy tym porcie występuje u mnie od zawsze. Za każdym razem jak reinstaluje system, wrzucam stery i oprogramowanie to występuje ten o to znak zapytania.

Masz inne pomysły dotyczące mojego problemu?

netv.jpg

Przy próbie aktualizacji wyskoczyło takie cudo.

A nie mówiłem?

Bo mi blue screena wywaliło z problemem związanym z plikiem kmixer.sys, a potem dowiedziałem się, że jest on związany z Kernel Mode Audio Mixer, więc chcąc się pozbyć się problemu, chcę się pozbyć Kernel Mode Audio Mixer.

A już mówiłem ci o tym porcie, że to nic nie znaczy i tak ma być. To nie przeszkadza w funkcjonowaniu systemu.