KMPlayer - błąd: "nie znaleziono członka grupy"

Witam

Mam problem z odtwarzaniem filmów HD programem kmplayer. Po włączeniu programu (wersja najnowsza) wyskakuje taki błąd:

c07504cc6a1ef853med.jpg

wszystkie filmy jakie uruchamiam strasznie przecinają i trzeszczy głos. (nawet youtube z przeglądarką chrome)

Bardzo proszę o pomoc, może ktoś z Was miał podobny problem.

Dodatkowe informacje:

  • Świeżo zainstalowany oryginalny win xp.

  • Poprzednio również miałem zainstalowany kmplayer z najnowszymi ffdshow i nie miałem żadnych problemów z odtwarzaniem filmów HD nawet tych zajmujących 20GB i wiecej.

Parametry komputera

Proc: AMD FX-6100

Karta graf: MSI Radeon HD 6850 1GB DDR5

Ram: 8GB DDR3

Dysk: 320 GB segate

Karta muz: Sound Blaster Audigy

Skoro świeży Windows to czy zainstalowałeś wszystkie niezbędne sterowniki?

PPM na Mój Komputer -> Zarządzaj -> Menedżer urządzeń

Sprawdź czy masz jakieś żółte wykrzykniki.

Przy okazji w podglądzie zdarzeń sprawdź czy nie ma jakiś szczegółów dotyczących błędu.

Oczywiście wszystkie sterowniki są zainstalowane w menadżerze urządzeń nie ma wykrzykników.

Zainstalowany jest także service pack 3 oraz wszystkie aktualizacje windowsa.

W podglądzie zdarzeń też nie ma żadnej informacji dotyczącej kmplayera

Nigdy nie miałem tego typu problemu dlatego też nie mam już pomysłu co może być nie tak

Zainstalowałem wersję kmplayer 2.9 i powyższy błąd “nie znaleziono członka grupy” już nie wyskakuje, pozostał tylko problem z przycinającymi się filmami, ale i tutaj chyba wiem w czym tkwi problem jednak nie potrafię go rozwiązać.

Zauważyłem że we właściwościach “mój komputer” pokazuje prędkość procesora tylko 1,39 GHz a powinno być 3,3 GHz

de48e418233430d0.jpg

Czy da się ustawić tak aby była pokazywana właściwa prędkość procka? (everest pokazuje 3314 MHz na każdy z 6 rdzeni procesora)

U mnie przy wcześniejszej wersji i tej wyskakiwał taki błąd, teraz zainstalowałam tę stara wersję i wszystko ok. Niestety często twórcy próbują przedobrzyć i potem jest gorzej niż było. To samo z Aimpem- też co nowszy to gorszy. :frowning: