Kod na fotce - Wy też tak macie?

(Prusinowski Andrzej) #1

Witam,

ostatnio muszę przy logowaniu na fotka.pl przepisywać kod z obrazka. Czy u Was też tak jest, czy to np. fotka rozpoznaje moje IP jako jakiegoś spamera (a mam wewnętrzne i to jest ten ból) i każe mi przepisywać ten głupi kod?

Dziękuję za pomoc

(Skr3czu) #2

Zapewne jest to po to, aby dzieci nie wchodziły :stuck_out_tongue_winking_eye:

(Prusinowski Andrzej) #3

możliwe, wiem tyle, że jest strasznie denerwujące, proszę tylko, żeby ktoś wszedł na stronę http://www.fotka.pl/login.php i sprawdził czy tez ma pod loginem i hasłem te 5 cyferek

(Krzysiek Ts) #4

tak, też to mam

(SeBoLaS) #5

tak są cyferki :mrgreen:

(Prusinowski Andrzej) #6

dzieki,

czyli nikt z mojej sieci nie narozrabiał :slight_smile:

(Mario C) #7

Po prostu to jest zabezpieczenie przed logowaniem botów, masz to samo na niektórych forach+ aktywacja z linku co dostajesz w mailu

(Prusinowski Andrzej) #8

tak myślałem, kody są przeważnie przy rejestracji, ale żeby przy każdym logowaniu?

(Mario C) #9

również zabezpieczenie przed logowaniem botów

(fiesta) #10

Te cyferki to token, tak jak napisałi poprzednicy zabezpieczenie przed "robotami" spamowymi.

Więcej poczytasz tutaj:

Wolisz przepisać parę liter czy cyferek, czy korzystać za zamulonego serwera fotki ??

(Prusinowski Andrzej) #11

wiem, co to jest, po prostu mnie zdziwiło, że jest to przy każdym logowaniu

no i się zastanawiałem, czy każdy tak ma, czy tylko ja, bo np. Gmail każe przepisywać kod, tylko jeśli kilka razy się błędnie wpisze hasło

no oczywiście, że to pierwsze :mrgreen:

(Meteo17) #12

Taras jest nowy bot na fotce można go kupić chyba za 5zł podjesz login hasło i on odwiedza twoim kontem kilka tysięcy innych kont i nabija im 10 ocenę. Zapewne dlatego tak zrobili jak i z aktywacją numeru kom.

(JNJN) #13

NukiS

Jak masz coś konkretnego do napisania, to pisz, a jak masz tak pisać jak dotychczas to sobie daruj, OTy kosmos.JNJN