Kodak easyshare C913 - problem ze sterownikiem?

Witam ma problem z modelem aparatu Kodak EASYSHARE C913. Po podłączeniu go do komputera w menadżerze urządzeń jest widoczny, ale z wykrzyknikiem. Wiadomo coś jest nie tak z sterownikiem, ale ja żadnego nie ma, a w internecie także potrzebnego nie znalazłem. Wiem, że ponoć po podłączeniu go do kompa powinien utworzyć się nowy dysk, ale nic takiego nie następuje!

Proszę o pilną pomoc.

Najlepszym rozwiązaniem będzie zakup czytnika kart,

no chyba, że te fotki masz na pamięci wewnętrznej aparatu ?? ?? ??

Cfansi ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Nie stać mnie na czytnik. Przecież powinno dać się to zrobić przez usb, ale jest problem ze sterownikiem… :frowning: help!

Miałem kiedyś Kodaka potrzebna była aplikacja dostarczana wraz z aparatem.

Aplikacje tego typu synchronizują kartę pamięci w aparacie z zapisem na dysk.

Ściągnij sterownik do tego aparatu i zainstaluj

http://www.kodak.com/global/mul/service … =EKN035311

To nie sterownik, lecz oprogramowanie. Panowie pomóżcie…

http://www.kodak.com/global/mul/service … =EKN035311

Oprogramowanie jest zalecane do przesyłu przez USB.

Wykrzyknik świadczy o wykryciu urządzenia i braku jego określenia…co uniemożliwia przesył.

I w tym przypadku posiłkujemy się oprogramowaniem które zawiera również sterowniki.

Zainstalowałem te oprogramowanie, jednak problem wciąż istnieje. Wykrzyknik wciąż jest widoczny, a w “mój komputer” nie utworzył się wirtualny dysk aparatu. I bądź tu mądry. Ma ktoś jaki pomysł. Albo sam sterownik? Co ja mam zrobić?

Odłącz aparat od komputera wyjmij z niego kartę SD dalej w ustawieniach aparatu powinna być taka funkcja jak format pamięci wewnętrznej, z formatuj ją , pstryknij parę zdjęć i podłącz do komputera.Chodzi oto że jedno z zdjęć mogło zapisać się niewłaściwie i powoduje problemy.Próbowałeś podłączyć pod inny port usb ?