Kodak EasyShare C913

Witam :slight_smile:

Jestem tu po raz pierwszy i mam mała nadzieję, że mi pomożecie :))

Chodzi o to, że mam problem z przesyłaniem zdjęć z aparatu na komputer… część zdjęć wybranych przeze mnie wogóle nie przesyła się na kom, wtedy wyskakuje okienko z wiadomością, że jedno lub wiecej zdjęć o tej samej nazwie znajduje sie na kompie (coś w tym stylu) o co chodzi??? Czy miał ktoś podobny problem??? Poradźcie coś :slight_smile:

To oznacza, że pliki (w tym przypadku zdjęcia) są już zapisane na dysku o takiej nazwie. Wystarczy istniejące zdjęcia na dysku przenieść do innego folderu lub zmnienić nazwy istniejących zdjęć. Jest to normalna sytuacja, ponieważ po wykasowaniu zdjęć z aparatu i zrobieniu nowych, aparat zapisuje nazwy nowych zdjęć od najmniejszej numeracji, czyli nazwy plików będą pokrywały się ze zrobionymi wcześniej (np. wróci do nazwy pliku: obraz001, obraz002 itd).

dzięki wielkie :slight_smile:

Dodane 12.04.2009 (N) 19:08

podczas przesyłania wybranego zdjęcia wyskakuje mi okienko z wiadomością

JEDNO LUB WIECEJ ZDJĘĆ ZNAJDUJE SIĘ JUŻ W KOLEKCJI NIE ZOSTAŁO PONOWNIE PRZESŁANE (gdy chcę znaleźć to zdjęcie na komputrze nie ma go)… o co chodzi???

Czyli zdjęcie w aparacie ma taką samą nazwę jak na dysku i dlatego nie ma go na dysku. Nie mogą być dwie takie same nazwy pliku (w tym przypadku są to zdjącia). Jak pisałem, najlepiej jak przeniesiesz do innego folderu wszystkie zdjęcia zapisane na dysku i ponownie zrzucisz z aparatu na dysk wszystkie zdjęcia z aparatu. I będzie wszystko ok.

aha :slight_smile: wielki dzięki… teraz powinno byc juz ok :slight_smile:

pozdrawiam