Kodeki?Odtwarzacz?+.mkv

Witam!

Mam problem z pikami sciagnietymi z azureusa ze strony glownej sciagalem teledyski i moge je w nim odtwarzac ale zaden inny program niechce ich otwierac niektore pliki tak ale wiekszosc nie.Sciagnolem juz wiele programow i tak naprawde zaden niemoze ich otworzyc.Mam zainstalowane K-lite mega codec pack, Matroska Full Pack,Quick time alternative i probowalem otwierac allplayerem,bsplayerem,windows media player,media player classic,subedit i nic.Czy zostaje mi tylko mozliwosc otwierania plikow odtwarzaczem wgranym w azureusa?Jesli tak to gdzie on jest zeby nieotwierac calego programu a jedynie sam odtw.

Z gory dzieki za pomoc.

Czy czasem pliki które ściągasz nie są podzielone na części i zapakowane w Rara/Zipa? Spróbuj rozpakować do jednego pliku i otworzyć.

Niestety nietrafiles ze swoja podpowiedzia.Zgralem juz te pliki na inna partycje i maja rozszerzenie .mkv

Przeczytaj artykuł na TEJ stronie.

zadzialalo tym razem trafiles.Czytalem ten artykul i probowalem cos dzialac ale nieszlo odinstalowalem wszystkie kodeki i zainstalowalem ac3,CoreVorbis, CoreAAC,ffdshow,matroszka full,xvid,divx i wmp wszystko dla VISTY i poszlo.DZIEKI