Kodeki. *.RMVB nie działa. *.AVI obraz za ciemny

Witam mam problemy z codecami dokładniej chodzi o to, jakich bym nie zainstalował filmy rmvb nie działają a obraz w filmach *.avi jest za ciemny musze otworzyc film 2x razy zeby obraz byl normalny tzn. otiweram film w wmpc i obraz jest ciemny musze jeszcze raz otworzyc ten film w subedicie czy znow w wmpc i dopiero da sie ogladac… w czym moze byc problem… ? kodeki jakie mam zainstalowane to

klcodec410f.exe i subedit+codecpack_pl.exe zawsze mialem zainstalowane te same i dzialalo… a teraz nie wiem co wyskczylo i nie dziala albo ciemne…

jakies sugestie ?

Odinstaluj te kodeki i spróbuj z Storm Codec :wink:

Przeinstalować kodeki:

Odinstalować wszystkie kodeki,

Przeczyścić Cleanerem Opcja Rejestr

Zainstaluj ponownie paczki z kodekami:

K-Lite Codec Pack Full

lub

K-Lite Mega Codec Pack.

Ze Storm Codec all działa ale obraz dalej ciemny. Z przeczyszczeniem rejestru i ‘tempow’ ccleanerem i zainstalowaniem tych k lite dalej obraz jest ciemny =[ dopoero po drugim odpaleniu playera i filmu jest normlany.

OnlyTrue , a może musisz sobie w opcjach sterowników do karty graficznej zwiększyć jasność?

1.Odinstaluj wszystko co związane z multimediami Winampa , SubEdita itp.

  1. Zainstaluj 1 K-Lite Codec Pack 4.1.0 Full to pakiet flirtów i kodeków do prawie wszystkiego znajdziesz go na naszej stronie dobrych programów ,

2 Real Alternative - codeck-pack do rmvb , 3 KMP, możesz też doinstalować wcześniej odinstalowanego SubEdita, pamiętaj że w obu pakietach jest media player classic więc w starszym odznacz jego instalacje .

3.Jeśli brakuje ci czegoś do muzyki (wiem że masz WMP lecz pamiętaj-słaba jakość dźwięku) zainstaluj Foobara.

4.Jak ja tak zainstalowałem to działał mi każdy format video bez niektórych filmów w nsv* do nich używałem MPlayer for Windows 20080413 stara wersja ale jara.

5.Dzięki za przeczytanie mojej Lekturki .

Co do ciemnicy to obraz w programach\Grach jest taki sam?

W ustawieniach kart graficznej jasność mam na +50% i to jest optymalne… wiecej nie ma co dawać bo sie obraz biały robi.

Tylko dziwi mnie dlaczego centrum nvidi rozpaznaje moj monitor jako CRT a mam LCD odswiezanie monitora 72 mhz

Foobara nie chce… obraz jest tylko ciemny w filmach… w grach nie wiem nie mam zadnych gier… ale w programach jest wszystko wporzadku photoshop itp. wszystko dziala bez zarzutów. Z odinstalowaniem wszystkiego juz robilem… nie pomoglo… nie wiem co sie dzieje z tym ciemnym obrazem ;f

zainstaluj real alternative + http://www.m5studio.internetdsl.pl/soft/codec8.3.exe a nie jakies tam wielkie mega paczki z kodekami w ktorych zawsze cos brakuje

A jak ze sterami do twojej karty graficznej? spróbuj zainstalować najnowsze dostosowane do twojej karty