Kodex III Twoja opinia :)

Wyszła w końcu długo oczekiwana płyta Whitehouse (Magiera & LA) KodeX III Jeśli miałeś już okazję posłuchać utworów nagrywanych przez znanych i nieznanych hip-hopowców wyraź swoją opinię który kawałek jest godny uwagi.

Dodaj do ankiety

"Żaden mi się niepodoba"

lub

"Nie słucham Hip-Hop’u"

Wtedy zagłosuję.

Ta płyta nie przypadła mi do gustu.

Jedynie co to kawałek Sokoła jest dosyc dosyć.

Reszta to już mi przypomina gangsta rap.

I tyle. Jeszcze Ostry trzyma poziom.

WizZz , ankieta nie jest obowiązkowa i nie jest obowiązkowe odpowiadanie w każdym temacie na forum, a jeśli nie słuchasz tej muzyki, to po prostu nie jest temat dla ciebie.

A płytkę muszę sobie ściągkupić ;x

WizZz Po co te oty ?

;] Wydaje mi się ze poprostu chcesz mieć jak najwięcej postów ;] otóż zmartwię Cię w tym dziale nie są one naliczne :slight_smile:

Wydaje mi się ze OSTR ma najlepszy kawałek na płycie ;]

jako że słucham tylko HH polskiego to temat dla mnie :] więc tak , płytka szczególnie po promomix zapowiadała sie SUPER , ale niestety po przesłuchaniu jej stwierdzam że są 3 nie potrzebne utwory co w ogóle nie powinny się tu pojawić , powinny być na składance espa sklad czy jak to sie tam zwie ten badziew chodzi o te utwory :

  1. Lilu & Ras Luta - “Tak i nie” >>>> co to verba ?? :lol:

  2. Ten Typ Mes & Pyskaty - “Kciuk w dół”

  3. Młodziak & Czupryna & Kamyk - “Moja droga”

w zamian powinni dać kogoś z molesty , chade , fenomena , może eldo jakby znalazł fajny bit i dobry tekst a o to u niego trudno przekonałem się po ostatnich dwóch płytach…

zagłosowalem na PIHA bo ma najfajniejszy bit oraz tekst , wpada łatwo w ucho , fajny tez jest junior stress

ogólnie płyta mogła być lepsza … moja ocena 6/10

teraz trzeba czekać na solówke gurala - EL Polaco mając nadzieję że będzie na poziomie dwóch poprzednich , do tego 3WKasta , Walle solówka , nowe BC (ta płyta JWP - numer jeden… strasznie nudna i słaba…)

nvm

Dla tych, którzy chcą jednak wyrazić swoją opinię - dodano opcję nr 16.

Widać jak sie znacie na polskim rapie. Kawałki Piha czy też Messa miażdzące. A junior stress i grubson to najwyższa półka. Chłopaki zajmijcie sie techno lepiej ^^

Nie trawie takiej muzyki , ale takie posty przyprawiaja mnie o mdlosci.

O gustach sie nie dyskutuje.

Zebys mial z kim o tym gadac?

ja głównie stucham kalibra 44 i te klimaty psychorap…

ale z tych niektóre też są fajne 8)

to nie są moje klimaty