Kodowanie do MP3

(Ulzana) #1

witam, mam malutki problemik, programem Audio/Video To Mp3 Maker probuje przerobić plik w fotmacie AC3 do formatu MP3, podszas startu programu Audio/Video wyświetla mi sie komunikat -the program does not detect its mp3 encoder . plase instal the latest Direct X- o jakiego Directa mu kaman, mam zainstalowanego 9.0 kurcze co dołożyć do kompa ? aby poszło? proszę o poradę! z góry dzięki i pozdrawiam

(wacek) #2

Zapewne chodzi o

LAME MP3 encoder

na wszelki wypadek zaktualizuj DirectX

(Ulzana) #3

ściągnołem tego lame w wersji 3.97 ale po rozpakowaniu w folderze brak setup, exe , jak to odpalic?

(wacek) #4

ni jak :slight_smile:

w programie musisz gdzieś mieć opcje wybory ścieżki do encodera i wtety wskazujesz na wypakowany folder

(Johny) #5

Zwykle programy wymagają jego biblioteki lame_enc.dll ,przekopiuj ją do katalogu z programem,albo do C:\Windows\System,a sam program lame.exe działa z linii komend,zwykle stosuje się nakładki na ten program

(Ulzana) #6

cóż, hm jak to powiedzieć, w tym programie brak jakichkolwiek opcji więc lame.dll, skopiowałem do system i system32 też, niestety dalej ten sam komunikat

Złączono Posta : 02.03.2007 (Pią) 10:50

pomóżcie proszę, żona sie uparła na na muzyke z krążka dvd, do pełnego szczęścia brakuje mi tylko przerobić AC3 na MP3, może jakimś innym programem który ma już w sobie te kodeki.

(Mops Emulek) #7

BeSweet...obsługiwany z wiersza poleceń,zatem lepiej zastosuj nakładkę graficzną BeLight.