Kody do gry plemiona

Ruliskobs , kody są dla dzieci, n00bów i słabeuszy którzy nie potrafią grać więc używają kodów i cieszą się że “są lepsi w jakiejś grze” a na prawdę to takie cieniasy że szkoda gadać…

Ruliskobs , ja bym się wstydził pytać się o kody do czegoś… nawet anonimowo :stuck_out_tongue:

chce ktoś może jedno z moich kąt bo mam 3 do oddania na 17 mam niewiele pkt, na 18 mam ponad 400 tys pkt a na classicu nieco ponad 150 tys.

Ja chcę xD

jak to przeczytalem to sie we mnie zagotowało! ludzie! po 1. jak do internetowej gierki moga być kody!!

po 2. jak masz grac to uczciwie! sam w to gram i mam dopiero 400.000 pkt, bo raz mnie zjechali.

po 3. nawet jakby kody były, to złapałaby cie administarcja (za szybki wzrost pkt)

po 4. jaką masz satysfakcje, jak używasz kodów i jestes pierwszy?? !!

To jest stary trik… Ostatnio ktoś u nas w szkole w bibliotece taki numer wykręcił i kobieta bezradna myślała, że to wirus… :stuck_out_tongue: :smiley:

a co ten “program” robi, bo jestem ciekaw, a ściągać nie będe z wiadomych przyczyn :stuck_out_tongue:

w pokazuje kompunikat ze komputer ci sie wylaczy za 30 sekund aby tak sie nie zrobilo wystarczy wpisac shutdown -a :D:D:D :> stare jak świat:P prawie jak blaster:D

Zal ludzie myslicie ze niema kodow do gier internetowych (to prawda) ale jest fajny programik ktorym mozna wykorzystac do karzdej gry (pieniadze,surowce itd.) jedynie niedzala na grach miedzy innymi Dofus,Mu,Tibia,Metin2 itd program nazywa sie Cheat Engine najlepiej 5.4

A mógłbyś napisać jak się tego programiku używa na plemionach?? Bo mam go, testowałem na gierce online i działa.

Przyłącze się do prośby… :smiley:

Ja gram w plemiona bardzo długo i wiem że są tylko nielegalne skrypty mogę podać link do takiego co daje wszystkie możliwości premium, ale to chyba jest zabronione

Znalazł się cziter. Z takimi postami to od razu do kosza :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Do wszystkich: musicie odkopywać ten temat? pisałem go dłuugo temu, teraz już wiem, że źle robiłem :smiley:

Temat do kosza! !!

Jak ktoś chce kody to proszę wcisnąć tyldę([~] pod escape) i wpisać następujące kody:

LXGIWYL - Pierwszy zestaw broni

PROFESSIONALSKIT - Drugi Zestaw broni

UZUMYMW - Trzeci Zestaw broni

HESOYAM - Odnowienie zdrowia i pancerza + $250 000

PROFESSIONALKILLER - Masz poziom Hitman we wszystkich statsach broni

BAGUVIX - Nieskończone zdrowie

ROCKETMAN - Dostajesz Jetpacka

FULLCLIP - Nieskończona amunicja, nie trzeba przeładowywać

OUIQDMW - Automatyczne namierzanie podczas jazdy

GOODBYECRUELWORLD - Samobójstwo

IAVENJQ - Mocne Uderzenie

AIYPWZQP - Dostajesz spadochron

Przecież to są kody do GTA San Andreas

To działa! !!

Ja wiem jak się używa cheat engine ale nie działa on w plemionach a dla tych co pisali że są kody to powiem: Walnijcie się w głowę a potem wyprujcie sobie serce. Efekt: 1000000k pkt, plac na 200000lvl i 100000000000000000 woja +1( nie napiszę kogo dostaniecie bo nie chcę bana :x )+ nieograniczone konto premium

Dodane 31.03.2009 (Wt) 12:57

Nie wierzcie tym, którzy mówią że kody istnieją, są jedynie boty ale jest ochrona botowa (a trainer zmienia wpisy w rejestrze dotyczące danej gry lecz to wszystko jest na servie) Podsumowanie: W plemionach nie można oszukiwać.

Dodane 31.03.2009 (Wt) 12:58

No, chyba że ktoś ma passy do konta admina.

do plemion jest nakładka na firefoxa ułatwiająca pracę, a boterskie programy w takiej grze nie maja razji bytu bo taktyka się tu liczy :smiley: naucz się wysyłać 3 ataki w ciągu 0,5 s oraz odpierać takie ataKI ze szlachtą, inwestuj w kopalnie zamiast szukać programów