Kolędnicy

Czy wpuszczacie kolędników ?

Zahcęcam do głosowania i komantarzy :smiley:

to albo kolędników albo ksiedza po kolędzie :confused: roznica to :confused:

Kurde nie mogę teraz już wyedytować ankiety :expressionless:

NIE Bo u mnie takiego zwyczaju ni ma …

Ja nie.Nigdy nie wpuszczałem i wpuszczał nie bede :smiley:

U mnie chodzą nawet miesiąc po swietach, aby to byli kolędnicy z prawdziwego zdarzenia, przygotowani do tego. Tymczasem przychodzą dzieciaki z szopką która jej nie przypomiuna i dukają coś pod nosem. Więc nie wpuszczam. :smiley:

Pierwotnym zamierzeniem było dostać ‘niewielki zadatek’.

Teraz niestety na świece to komercha i kolędnicy chodzą tylko po kasę …

nie wpuszczałem i wpuszczać nie mam zamiaru a tym bardziej z księdzem (bez komentarza)

Jeśli widzę ze Ci kolednicy sa solidni tzn. ubrani tak jak powinni,przygotowani to jestem w stanie ich wpuscic. Zawsze pare groszy dostana :wink: Według mnie fajny zwyczaj :wink:

Byli u mnie dzisiaj to dałem im pare złotych i powiedziałem,że głowa mnie boli i dziękuję za występ! #-o

ja tak samo jak kolega :]

U mnie nie ma takiego zwyczaju. Jeśli jednak by przyszli a ja bym ich znał to pewnie bym ich wpuścił…

Ksiądz nie chodzi z kolędnikami. Poza tym nie ma obowiązku przyjmowania księdza przychodzącego z wizytą kolędową…

Niech zgadnę - katolik wierzący nie praktykujący? :?

J ak mam dobry humor to wpuszczam kolędników, ale raczej drzwi są dla nich zamknięte. :stuck_out_tongue:

Były u mnie wczoraj aż 4 grupy kolędników żadnych nie wpuściłem

Dzis ich widzialem :smiley:

Nic sie nie postarali z tymi swoimi przebraniami i strasznie jęczeli :smiley:

Jakby jacyś ciekawi byli to może bym się zastanowił

Wpuszczam jesli ich znam :lol:

Na temat księży proszę wypowiadać się na forum Apologetycznym :slight_smile:

Strumienianin , nie jest to przytyk do Ciebie, ale posłużyłem się Twoim cyctatem by nie wchodzć w dyskusję na temat księży :smiley: , piszę do tych, którzy chcieliby zacząć taką dyskusję :stuck_out_tongue:

:x-mas:

U mnie się zazwyczaj nie wpuszcza

Ja zazwyczaj nie wpuszczam!

Ja co roku kolęduje( w tym roku choroba przeszkodziła) i powiem wam że większość ludzi nas wpuszcza, ale jak znajdą się tacy co nie wpuszczają. Według naszej tradycji kolędnicy szczęście przynoszą :slight_smile: Niektórzy ludzie nie chca być szczęśliwi :frowning: